Partition Magic

Partition Magic

Versiyon/Sürüm8.0
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu22.6 MB
ÜreticiSymantec Corp.
İşletim SistemiWinXP/WinME/Win2000/Win98/WinNT
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (22.6 MB) Mac için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Partition Magic Windows Disk (Hardisk) Birleştirme Bölme Programı

Windows işletim sistemlerinde diskleri birleştirmeye veya diskleri bölmeye yarayan Partition Magic yazılımıdır. DOS sisteminden disklerinizi bölebilir veya birleştirebilirsiniz. Artık disk birleştirme uygulaması sayesinde çok basit bir şekilde kolaylık yapabileceksiniz.

Partition Magic

Partition Magic

Partition Magic Kullanımı

Uygulamanın tam sürümünü yüklediğiniz taktirde aktif bir şekilde görev yapar ve siz değerli kullanıcılara sınırsız bir kullanım içermektedir. Diskimizi Parçala ve böl gibi faaliyetiyle aktif bir şekilde sorunsuz çalışma aktivitesi gösterir.

Disk Bölme Birleştirme Nasıl Yapılır?

Partition Magic yazılımı kurduktan sonra uygulamanın ekranında Hard Diskinizin mevcut kapasitesini gösterir. C/D ve E bölümü bilgisayarınızda mevcutsa bu bölümlerinin ne kadarının dolu ne kadarının boş olduğunu gösterir. Ayırma işlemini veya birleştirme işlemini yazılımın sol üst menüsünde bulunan ” Create a New Portion” butonuna tıklayın. Daha sonrasında “Next” butonuna tıklayıp ilerleme kaydedilir. Böylelikle ne kadar boş alan olduğunu rahatlıkla görürsünüz. İlerme kaydettikçe G diski adında bir Portion meydana getirecektir. “G” üzerine gelip “Next” tıklanır.

Daha sonrasında sizlere ne kadar boş alan meydana getirmek istediğinizi soracaktır. Bu sorulan alana kaç gb boş alan meydana getirilmek isteniyorsa belirtmelisiniz.  Böylelikle “g” diskinizi oluşturmuş olacaksınız.

Symantec yazılım şirketi tarafından geliştirilmesi durmuş durumda olmasına rağmen Partition Magic yazılımını bir çok kullanıcının tercih ettiği yazılımlar arasındadır. Bir çok kullanıcı tarafında rahat bir şekilde kullanılabilme şansı sunan kolay kullanılabilir arayüzü bulunan yazılımı www.indirson.com sitesinden indirebilirsiniz. indirson ekibine site hakkında her türlü sorunlarınızı ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

 • Windows NT WS/Me/98/98SE: 150MHz or higher processor – 32 MB of RAM gerektirir.
 • Windows® XP Home Edition/Professional: 233MHz or higher processor – 128 MB of RAM
 • Windows 2000 Professional: 150MHz or higher processor – 64 MB of RAM

Disk Birleştirici Programı Ekran Görüntüsü

Partition Magic Program yüklenme sırasında çekilen ekran resimlerine bakarak bilgi sahibi olabilmeniz adına son sürümü kurulmuş olup ön izleme yapıp beğendiğiniz taktirde yükleme yapabilmeniz sağlanmıştır.

302 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CDBurnerXP CDBurnerXP
  trÜcretsiz6 MB
 • Audio CD Burner Studio Audio CD Burner Studio
  enDeneme Sürümü2.7.MB
 • USB Show USB Show
  İngilizceÜcretsiz 1 MB
 • BurnAware Free indir BurnAware Free indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz9.43 MB
 • Partition Magic HAKKINDA YORUM YAZIN