Parsanda Ticari Set

Parsanda Ticari Set

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu13.5 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (13.5 MB)

Parsanda Ticari Set 3.0 indir, restoranlarına, kafe ya da büfelerine daha kolay hâkim olmak isteyen işletme sahiplerinin en çok tercih ettiği programlardan bir tanesidir. Optimizasyon programı olarak tanımlanan bu program setinde, ticari iş yerlerinin profesyonel şekilde idare edilmesini sağlayan bir yazılım düzeni bulunmaktadır. Bu sayede yazılım hususunda sıkıntı yaşayan kişilerin kısa süre içerisinde Parsanda Ticari Set 3.0 ile istediğini alabilmesi mümkün olmaktadır.

Parsanda Ticari Set 3.0 Nedir?

Parsanda Ticari Set 3.0 optimizasyon programı olarak bilinmektedir. Tüm alışlarda, satışlarda, karda ve zararda sisteme hâkim olabilmek mümkün olmaktadır. Bu sayede işletmenin ne durumda olduğunu görebilmek çok daha kolaydır. Makbuz yazmaktan ödeme ve tahsilatlara kadar her adımda bu program setini dilediğiniz gibi kullanabilmeniz mümkündür.

Müşterileri kolaylıkla tanıma özelliğine sahip olan bu program hızlı şekilde herkesi bilmeye yardımcı olmaktadır. Kayıtlar olduğu zaman işletmenin muhatap olduğu herkes evrakla takip edilebilmektedir. Bu şekilde çalışanlara yetki vermek ve iş hususunda görev tanımı yapabilmek mümkündür.

Parsanda Ticari Set 3.0 Özellikler

Parsanda Ticari Set 3.0, firma adından müşteri ismine, müşteri numarasından fax ve e-posta bilgisine kadar birçok konuda kayıt tutan bir programdır. Yalnızca müşterileri değil aynı zamanda personeli de gözden geçirmek isteyen işyeri sahipleri personel maaşlarını, primlerini kolaylıkla hesap edebilmektedir.

Adisyonlu satışta birbirinden farklı modülleri bulunan programın; adisyon modülünden kasa modülüne kadar birçok unsuru sunduğu görülmektedir.

Kullanıcı girişi odaklı çalışan bu program, kişiye özel kullanımla şahsi bilgilerinizi korumanıza yardımcı olmaktadır. Bu bakımdan sisteme kullanıcı ismi ve şifresi ile yalnızca sizin girmeniz sağlanmaktadır. Güvenlik konusunda kaygısı olan kişilerin bu konuda programa güvenmeleri gerekir çünkü güvenlik hususunda çok sıkı önlemlerin alındığı dikkat çekmektedir.

  Benzer Programlar

 • Ekotek Paket Servis Ekotek Paket Servis
  TürkçeDeneme Sürümü65.5 MB
 • Sambo Post Sipariş Sambo Post Sipariş
  TürkçeÜcretsiz26.3 MB
 • Muse Sipariş Takip Programı Muse Sipariş Takip Programı
 • Easy POS Restoran Yönetim Easy POS Restoran Yönetim
  ingilizceÜcretli
 • Parsanda Ticari Set HAKKINDA YORUM YAZIN