Paket Sipariş

Paket Sipariş

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu50.4 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (50.4 MB)

Artı Bilişim paket sipariş servis programı


Paket sipariş servis programı indir, arayanı tanıma, siparişleri profesyonel şekilde alabilme şansınız bulunmaktadır. Özellikle paket servis işinden yüklü şekilde para kazanan işletmeler, geçim odakları bu servis olduğu için hata payı bırakmamaktadırlar. Kısa süre içerisinde hem para kazanmak hem de güven veren bir işletme olarak nam salmak isterseniz Artı Bilişim paket servis programını tercih edebilirsiniz.

İşletmelerin en büyük problemleri, servise çıktıklarındaadresleri bulamamaktadır. Dakikalarca aramalarına rağmen hem gecikmeleri hem detaşınan ürünün soğuması gibi problemlerle karşı karşıya kalınmaktadır. Busorunlara çözüm bulunabilmesi amacıyla sipariş takip programı kullanabilmek büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Artı Bilişim Paket sipariş servis programı

Artı Bilişim paket servis, paket servis yapan firmaların işlerini kolaylaştırmaları adına kullanılan sipariş takip programıdır.Restoran, kafe, su, taksi, tüp gibi servis işine dayalı olarak çalışılan tümsektörlerde bu programla hizmet verebilmek mümkün olmaktadır.

Programı başarılı şekilde kullanabilmek oldukça kolaydır çünkü kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Paket servisi yapacak olan işletmeler bu şekilde hızlı ve pratik kullanımla ürünleri sahiplerine ulaştırabilmektedir. Ödemeler yapıldıktan sonra sisteme girilebilmekte ve ardından sipariş sonlandırılmaktadır. Bir sonraki siparişte ise hızlı şekilde adreste isim de görülebilmektedir.

Artı Bilişim Paket sipariş servis programı Özellikleri

 Artı Bilişim paket sipariş servis programı, belli ücretler karşılığında işletmelere satılabilmektedir.Paket servis programının yanında çoğu zaman kampanyalı olmak üzere sitetasarımı da armağan edilmektedir. İşletmenizin bir sitesi yoksa ya da sahipolduğunuz siteden memnun değilseniz bu şekilde çifte avantaj sahibi programıkullanabilirsiniz.

Uzun süredir sektörün içerisinde olan ve binlerce işletmeye bu programı sunan Artı Bilişim, paket servisi konusunda en ideal tercihlerden bir tanesi olarak sık sık önerilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Restaurant Cafe Takip Restaurant Cafe Takip
    TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
    TürkçeDeneme Sürümü