OS X Mountain Lion Mac

OS X Mountain Lion Mac

Versiyon/Sürüm10.8.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4 GB
ÜreticiApple Computer Inc.
İşletim SistemiMac OS X 10.8 OS X 10.11
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4 GB) iOS için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

OS X Mountain Lion Mac İşletim Sistemi

OS X Mountain Lion mac işletim sistemi için geliştirilmiş işletim sistemidir. Değerli kullanıcılarımız MAC işletim sistemi olan yazılım tamamen ücretsiz ve sürekli güncellenmektedir.

Yazılımın Mesajlaşma Sistemi

Eğer tanıdıklarınız da MAC işletim sistemi kullanıyorsa ücretsiz bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İPhone ve İpad cihazlarına sahip dostlarınızla da mesajlaşabilirsiniz. Mac işletim sistemi kullanan arkadaşlarınız ile iMessage servisinden faydalanarak sohbet edebilirsiniz. Google Talk, AIM ve Yahoo gibi büyük  firmaların mesajlaşma servisini kullanarak da iletişime geçebilmektesiniz.

OS X Mountain Lion (Mac)

Bulut bilişim teknoloji diye adlandırılan teknoloji sistemiyle belgelerinize dosyalarınıza ulaşmanız hiç de zor olmaz bu sistemin ismi iCloud diye adlandırılmaktadır. Anımsatıcı özelliği ile yönetim şekli kolay kullanım sağlamaktadır. Oluştaracağınız notları güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

OS X Mountain Lion ile Safari uygulaması ile akıllı aramalar yapabilen uygulama internette rahat ve güvenli bir şekilde gezinmenizi sağlar. Bir çok sekme açarak birden fazla sitede gezinme olanağı sağlamaktadır. iCloud sayesinde oluşturulan iPad ve iPhone cihazları üzerinden internet  sitelerine ulaşabilmenizi kolaylaştırır.

Bilgisayarınızda gezinirken bildirim merkezi alanından gelen son bildirim mesajlarına kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Sizlerin ayarladığınız  sistemle hangi bildirimleri alacağınızı hangisini almak istemediğiniz kolay bir şekilde ayarlar. Bildirimleri takip edebilmeniz için çok iyi düşünlmüş bir uygulamadır. iPad, iPhone, iPod Touch ve Mac kullanıcıları ile iletişime geçip internet üzerinde online bir şekilde oyun oynamanıza imkan tanır.

OS X Mountain Lion Paylaşım Özelliği

AirDrop uygulamasıyla uyumlu bir şekilde çalışır ve e-posta vb. paylaşımlarınızı içeren sistemdir.
Sosya paylaşım sitelerinde oturum açmanızı paylaşımlarda bulunmanızı sağlar.

OS X Mountain Lion yazılımlarda yaşadığınız sıkıntıları bizlere bildirerek yardımcı olmamızı kolaylaştırabilirsiniz. Yazılımın hemen şu özelliğinden de bahsedelim Apple şirketine ait olan cihazlarla internet üzerinden çoklu oyuncu desteğiyle online bir şekilde oyun oynarsınız.

Mac İşletim Sistemi Ekran Görüntüsü

1162 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Android File Transfer (Mac) Android File Transfer (Mac)
  İngilizceÜcretsiz31.7 MB
 • ManyCam (Mac) ManyCam (Mac)
  ingilizceÜcretsiz16.77 MB
 • ChocoFlop (Mac) ChocoFlop (Mac)
  ingilizceÜcretsiz2.87 MB
 • Boot Camp Mac Boot Camp Mac
  ingilizceÜcretsiz199 MB
 • OS X Mountain Lion Mac HAKKINDA YORUM YAZIN