Opera (Mac)

Opera (Mac)

Versiyon/Sürüm40.0.2308.54
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu62.95 MB
Üretici
İşletim SistemiMac OS X 10.7/Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.5/Mac OS X 10.4
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (62.95 MB)

Opera (Mac) indir Web Browser (İnternet Tarayıcısı) Programı

Opera indir, Mac işletim sisteminde gelişmiş özellikleriyle güvenli bir internet gezgini olmayı özelliğine sahip opera mac internet tarayıcısıdır. İnternette gezinirken işlerinizi hızlı bir şekilde halletmenize yarayan program kablosuz bir şekilde web cam çalıştırmaya yarayan bir programdır.

Opera (Mac)

İnternet tarayıcısı CSS 3 ve HTML 5 desteği sayesinde masaüstünde güçlü sistemiyle kullanıcıya en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyor. Her sevide ki kullanıcıya hitap edebilmeyi başarmış yazılımın milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Opera mac için gelelim tarayıcının bitmez özelliklerine.

Opera (Mac) Özellikleri

Gelişmiş Hızlı Arama Desteği sayesinde beğendiğiniz internet sitelerini “speed dial” alanına “sürükle-bırak” yaparak kaydedebilirsiniz. Böylelikle bir çok beğenilen siteye anında ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Koruma Sistemi: Kötü amaçlı kullanıcıları ve kötü içeriğe sahip web sayfalarını adete bir güvenlik duvarı olup kişisel bilgilerinizi profesyonelce koruyabiliyor.

BitTorrent Desteği: Opera (Mac) son sürümüyle geliştirilen bitTorrent sayesinde herhangi bir Torrent uygulamasına ihtiyaç duymadan fayda sağlayabilirsiniz.

Favori Site Ekleme Desteği: Tarayıcının gelişmiş arama motoru bölümüne favori olarak sürekli girdiğiniz siteleri kaydedip girmek istediğiniz web sayfalarına daha hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

İçerik Engelleme Yöntemi: Çıkmasını istemediğiniz reklam ve resimleri engelleyerek rahat özgür bir gezinti sağlıyor. İstenmeyen reklamların çıkmamasını istiyorsak “Mouse sağ tıklayıp Block content” seçilerek işlemi gerçekleştirmiş oluyoruz.

Widgets Desteği: Widgets desteği sayesinde favori widgets ekleyebiliyor yepyeni widgets’lere ulaşabiliyoruz. Oyunlar,Haber siteleri,Video siteleri,Multimedyalar ve sosyal medya sitelerine daha kolay ulaşabilmeniz için masaüstü çubuğu oluşturacaktır.

Önizleme Modu: Herhangi bir video indirmeden önce videonun kısa fragmanını önizleme yaparak kısa bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Böylelikle resim veya videoların içeriği hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlıyor.

Durdurma-Devam Ettirme Modu: İnternetten indirdiğimiz herhangi bir dosyayı indirilmesini durduruabiliriz. Daha sonra istersek kaldığı yerden devam edebilmesi için devam ettir butonuna tıklayıp indirmeyi devam ettirir.

Sekme Özelliği: Web sayfalarında gezinirken birden fazla siteyi sekmeler halinde açarak zamandan tasarruf sağlayabiliriz. Tek tek her sayfayı farklı bir tarayıcıda açmamıza gerek bırakmadan kolaylık sağlar.

Şifre Güvenlik Sistemi: Oluşturduğunuz kullanıcı bilgileri ve paroloları hafızasında saklayıp şifreleri unuttuğunuz zaman sizlere hatırlatır. Üyelik girişlerinde kolaylık sağlar her defasında şifre girmenize gerek kalmaz.

Çöp Dönüşüm Modu: Sitelerde gezinirken yanlışlıkla kapattığınız bir web sayfasını tekrardan açabiliyor. Kapatılan siteleri çöp kutusuna atarak geri dönmek istediğiniz zaman çöp dönüşümünden kolayca ulaşabilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB