Open Freely

Open Freely

Versiyon/Sürüm2.0.1.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu29.9 MB
Üretici Open Freely
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (29.9 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Open Freely Dosya Formatları Açma Programı

Open Freely indir, Ücretsiz yazılım her türlü dosya formatını açmanızı sağlayarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde halletmenizi sağlıyor. Open Freely (Dosya Açma Programı) ile farklı dosya uzantıları için birden fazla program kullanmaktansa tek bir format uzantılarını açabilcek programla çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Open Freely

Kullanışlı yapısı sayesinde birbirinden farklı özelliklere sahip olan dosya formatlarını kolay ve ücretsiz bir şekilde açıyor. Her bilgisayarda olması gerektiğini düşündüğümüz programlar arasında yer alıyor. Open Freely yazılımının desteklediği dosya formatlarını tüm ayrıntısına gelene kadar sayacak olursak.

Windows işletim sistemi Dosya Formatı: SCR, CPL, OCX, DLL, BPL ve EXE uzantısını destekliyor.

Microsoft Office Dosya Formatları: PPS, MSG, EML, DOC, DOCX, XLS, XLSX, VCF, DOT, DOTX CSV, PPT ve PPTX office uzantılarını destekliyor.

Resim Dosyası Formatları: GIF, BMP, TIFF, TIF,CRW, DNG, ERF, MEF, MRW, NEF, ORF, PEF,SVG, JPEG, JPG, PNG,RAF, RAW, SR2, X3F, ICO, PSD, DLL, BPL, SCR, CPL ve OCX resim dosyalarını kolay bir şekilde açmanızı sağlıyor.

Kodlama Sistemi Dosya formatları: JAVA, JS, PHP, SQL JSP, JSP, VB, C,ASPX, KML CS,CSS ve ASP profesyonel kodlama dillerini otomatik bir şekilde açmanızı sağlıyor.

Video Dosyası Formatları:MP4, MP3, MID, WAV, MKV, OGG, SWF,FLV, MPG, MPEG, MOV, WMV, AVI,3GP, FLAC ve WMA video medya uzantılarını açıyor.

Arşivleme Programları Dosya Formatları: TGZ, JAR, DEB, XPI, TORRENT,7z, ZIP, RAR, GZ ve  TAR gibi profesyonel arşivleme dosyalarını sorunsuzca açıyor.

Döküman Dosya Format Uzantıları: INI, REG, QIF, ICA, SRT, PAGES, XPS,WPS, TXT, BAT,WPD, XML, RESX,CFG, LOG,PDF, RTF ve ODT dosyalarını destekliyor.

Değerli kullanıcılarımız gördüğünüz üzere bir çok dosya formatını kolay bir şekilde destekleyip açmanızı sağlıyor. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarına iyi günler diler.

Ücretsiz Dosya Açma Programı Kurulum Görüntüsü

Open Freely indir Open Freely resim

833 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AllDup AllDup
  İngilizceÜcretsiz6.40 MB
 • Prevent Recovery Prevent Recovery
  İngilizceÜcretsiz1.91 MB
 • Imgburn Imgburn
  İngilizceÜcretsiz14.00 MB
 • USBDeview USBDeview
  enÜcretsiz0.08 MB
 • Open Freely HAKKINDA YORUM YAZIN