Open Broadcaster Software

Open Broadcaster Software

Versiyon/Sürüm0.625B
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9 MB
ÜreticiOpenBroadcasterSoftware
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (9 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Medya Dosyası Paylaşma ve Düzenleme Programı

Bilgisayar kullanıcılarının streaming konusunda yardımcı olan Open Broadcaster, internet üzerinden ücretsiz medya dosyası yayınlama programıdır. Açık kayna kodlu çalışma sağlayan stream yazılımı ile video kaydedebilir ve canlı yayın yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Canlı Yayın Programı!

İnternet üzerinden Medya Dosyası Paylaşma Programı Open Broadcaster Software indirip tüm multimedya dosyalarınızı kolaylıkla yayınlama izni verir. YouTube, DailyMotion, CashPlay, iNSTAGIB.tv, CyberGame, Twitch ve Hitbox gibi popüler video sitelerinden canlı yayın videoları yayınlayabilirsiniz. Video görüntülerinize metin yazıları, oyun ve webcam görüntüleri ekleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda yüklü bulunan herhangi bir uygulamayı kaydedip yayınlama özelliğide yer almaktadır.

Oyun Videoları Yayınlayın

Open Broadcaster Software programı sunduğu farklı özellikleri sayesinde birçok video yayını kolaylıkla paylaşabileceksiniz. Oyun videolarında geçemediğiniz oyun bölümleri hakkında kısa videolar hazırlayarak diğer kullanıcılar arasında paylaşabilirsiniz. Ön izleme modu ile videolar üzerinde küçük ayarlamalar gerçekleştirip videoların en kaliteli görünümlere sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaliteli Video Çözünürlüğü

Video çözünürlüğü en kaliteli görünümü için ayarlamak için farklı kodlama seçenekleri bulunmaktadır.  Yayın yapma programı Open Broadcaster Software videoları yayınlama yaparken yayın yapacağınız monitörü seçebilme ve yayın hızını seçebiliyoruz. Sesin daha güçlü ve gerçekci kalitede anlaşılır biçimde çıkabilmesi için mikrofon ayarlarını yapabilir kısayol tuşlarını kendi isteğinize göre belirleyebilirsiniz. Türkçe dil desteği ile daha kolay kullanım fırsatı sunan programı internet üzerinden medya dosyası paylaşacak kullanıcılar için alternatif programdır.

Programın Ekran Görüntüsü

245 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AZ Screen Recorder No Root AZ Screen Recorder No Root
  İngilizceÜcretsiz
 • D3DGear indir D3DGear indir
  İngilizceÜcretsiz31 MB
 • Super Webcam Recorder Super Webcam Recorder
  İngilizceÜcretsiz2.67 MB
 • Canlı Yayın Programı Open Broadcaster Canlı Yayın Programı Open Broadcaster
  enÜcretsiz8.0 Mb
 • Open Broadcaster Software HAKKINDA YORUM YAZIN