Okey Plus iphone

Okey Plus iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 4,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu24.70 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (24.70 MB) iOS indir

Okey Plus İphone Oyun Uygulaması

Okey Plus ios iphone indir, gerçek rakiplerle gerçek bir okey macerası yaşamak isteyenlere hitap etmektedir. Okey oynamaktan zevk alan ve online oynamayı tercih eden kişiler, Okey Plus ile istedikleri eğlenceyi yakalayabilirler. En köklü oyunlardan biri olan okey, yıllardır sevilen ve toplu şekilde oynandığında tadı çıkan oyunlardandır.

İos iphone işletim sistemine sahip cihazlarınızda keyif verici bir oyun oynamak isterseniz Okey Plus ipad oyununu indirebilirsiniz. İos işletimli cep telefonları da tabletler de bu oyun için uyumludur. Tercih ederseniz kısa süre içerisinde indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Okey Plus iphone Özellikleri

Okey Plus en sevilen iphone oyun uygulaması listesinde kendine yer bulmuş, faydalı uygulamalardan biridir. 2,3 veyahut 4 kişi ile oynanabilen oyunda internet bağlantısı zorunludur. Kendi internet paketinizi kullanabileceğiniz gibi WİFİ bağlantınızı da kullanabilirsiniz.

1 milyondan fazla oyuncuya sahip olan oyun uygulaması, milyonlarca eşleşmeye yardımcı olmaktadır. Bu sayede ister her seferinde farklı bir oyuncuyla isterseniz aynı eşle yeniden oynayabilme şansınız bulunmaktadır.

Farklı seviyelerde olan oyuncularla bir araya gelmeyi isterseniz Okey Plus iphone odalarından herhangi birini seçebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Muhteşem Sultan ios Muhteşem Sultan ios
    TürkçeÜcretsiz197.70 MB
  • PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS
    ingilizceDeneme Sürümü892.70 MB