Çilek Kız Dondurma

Çilek Kız Dondurma

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiBudge Studios
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi5 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () iOS indir

Çocuklar için iphone Çilek Kız Dondurma Oyunu

Çilek Kız Dondurma indir, Çilek Kız: Dondurma, yaşadığı adayı eski ihtişamına kavuşturmak isteyen çilek kızın maceralarını konu almaktadır. Çilek kız ile hem dondurma yapmanın tadını çıkarabilir hem de sahip olduğu adayı rengârenk kılabilirsiniz. Dondurmalar, milkshakeler, renk renk külahlar ile lezzetli görünen uygulama keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.  Özellikle küçük kız çocuklarına hitap eden uygulamanın yetişkinler tarafından da eğlenceli bulunduğu görülmektedir.

Tüm müşterilerin hoşuna gidecek sürpriz sunumlarla hazırlanan dondurmaları aşama aşama takip edebilir hayal gücünüzü de katarak ortaya kusursuz dondurmalar çıkarabilirsiniz. Bir oyun uygulaması olarak canınız sıkıldığı an çilek kızı indirebilirsiniz.

Çilek Kız: Dondurma iphone Oyunu İndir

Çilek Kız: Dondurma indirmek için birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Birkaç dakika içinde android işletim sistemine sahip cep telefonlarında da tabletlerde de oyuna yer bulabilmek mümkündür. Üstelik herhangi bir ücret ödemeye gerek kalmadan istenildiği gibi indirmek, açmak mümkün olmaktadır.

Son derece basit bir arayüzü olan dondurma oyunu kullanıcıların her biri tarafından kolayca anlaşılmaktadır. Çilek kızın yemek oyunları oyunu sonrasında dondurma oyunu da bu kolaylıklarıyla çok sevilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60
  • Airline Commander iphone Airline Commander iphone
    TürkçeÜcretsiz
  • Çilek Kız Dondurma HAKKINDA YORUM YAZIN