Okey Plus Apk

Okey Plus Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 4,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm5.13.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu19.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (19.00 MB) iOS indir Android indir APK indir

Online Android Okey Oyunu

Okey Plus apk indir, Android Online (çevirimiçi) Wi-Fi yada mobil veri ile ücretsiz indirip okey yüz bir oynamanızı sağlayan android apk okey oyunu oynama uygulamasıdır. Okey Yüzbir veya 101 oyunu ülkemizin yıllardır vazgeçilmeyen aile ortamlarında yada dost muhabbetlerinde oynanan oyunu olmuştur. Android Okey oyunu oynamayı seven milyonlarca android kullanıcıların dijital oyun ortamında beğenerek oynadığı oyun arasında yer almaktadır.

Android Okey Plus Nasıl Oynanır?

Oyun 2,3 ve 4 kişiyle oynanabiliyor. Eğer 3G, Edge, 4.5G ve Wi-Fi bağlantınız varsa arkadaşlarınız ile veya diğer okey oyuncuları arasında online oynanıyor. Dilediğiniz masaya veya arkadaşlarınızın masasına tek dokunuşla katılın. Okey Plus Android Okey oyunu oyna oynarken rakiplerinizle ve arkadaşlarınız arasında sohbet edebilirsiniz. Farklı seviyelerde veya kendi denginizde rakip bulmanıza imkan tanımaktadır. Daha eğlenceli okey karşılaşmaları için mutlaka farklı bir odaya katılmanızı tavsiye ediyorum.

Eğer boş zamanlarınızı değerlendirmek hemde yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız Okey Plus okey oyununu android telefon ve mobil tablet aracılığıyla oynayarak elde edin. Online okey oyunu oynamak isteyenler için tasarlanmış farklı okey deneyimlerine imza atabileceğiniz oyunu mutlaka indirin.

Windows masaüstü bilgisayarda ücretsiz ve internetsiz okey oyunu oynayabilmek için hemen 101 Okey Windows bağlantısına tıklayarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Dama Apk Dama Apk
    TürkçeÜcretsiz70.02 MB
  • Okey Apk indir Okey Apk indir
    TürkçeÜcretsiz6.21 MB