Tomb of the Mask iphone

Tomb of the Mask iphone

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.60
ÜreticiPlaygendary
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi8 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.60) iOS indir

Tomb of The Mask iphone popüler İlerlemeli Beceri Zeka oyunu

Tomb of the Mask iphone indir, Beceri oyunu kategorisinde popüler olan, beceri oyunu denince akla ilk gelen oyunlardan olan Tomb of The Mask, iOs cihazlar için mobil oyun olarak karşınıza çıkıyor. Playgendary GmbH tarafından geliştirilen ve kullanıcılara sunulan uygulamayı ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Basit oynanışıyla herkesin rahatlıkla oynayabileceği bir oyun olan Tomb of The Mask, farklı grafikleri ve çeşitli zorluk dereceleriyle dikkat çekiyor. Tomb of The Mask oyununu iOs işletim sistemli cihazlarınız için App Store’den indirebilirsiniz.

Tomb of The Mask iphone Özellikleri

Oyunda amacınız tuzaklardan ve karşınıza çıkan engellerden kaçmak olmalı. Bu sayede topladığınız puanlarla oyun içinde farklı deneyimler yaşamanız mümkün. Beceri oyunu olmasının yanında eğlenceli de bir oyun olan Tomb of The Mask ios, sürükleyici bir oyun olduğundan başladığınızda elinizden bırakması zor olacak. Oyundaki retro grafikler, zorlu bölümler oyuna görsellik ve heyecan katıyor. Oyun kullanıcılara ücretsiz sunuluyor ama uygulama içi satın almalarla oyunda kullanabileceğiniz jetonları satın alabilir; reklamları oyundan kaldırabilir veya sınırsız enerji kazanabilirsiniz. Oyunda birçok dil seçeneği olmasına karşın Türkçe dil desteği yoktur. Basit oynanışı farklı dillerde de olsa oyunu oynamayı kolaylaştıracaktır.

Tomb of The Mask ios Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak için 150 MB’lık oyun dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekecektir. Ardından kurulum, üyelik gerekmeden oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Cihazınızda küçük bir alan kaplayacak olan oyunu silmek istediğinizde de sorun yaşamadan kaldırabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Çilek Kız Dondurma Çilek Kız Dondurma
    ingilizceÜcretsiz
  • Airline Commander iphone Airline Commander iphone
    TürkçeÜcretsiz
  • Tomb of the Mask iphone HAKKINDA YORUM YAZIN