Doomsday Preppers

Doomsday Preppers

Versiyon/Sürüm130.48.08
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu52M
ÜreticiG5 Entertainment
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi17 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir

Doomsday Preppers Android Bina İnşa Etme Oyunu

Doomsday Preppers indir, yer altı dünyasına mobil cihazlarda yüzlere kattan oluşan üretim merkezi inşa edebileceğiniz Android strateji oyunudur.

Doomsday Preppers Android oyununu ücretsiz indirip farklı bir Android strateji oyunu oynama keyfi yakalayabilirsiniz. Yer altı dünyasına birbirinden farklı üretim binaları inşa edebileceğiniz bir oyundur.

Doomsday Preppers oyunu içerisinde çeşitli görevleri ve dev üretim binaları inşa ederek oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Eğlenceli oyun yapısı, kaliteli grafikleri ve keyif verici müzikleriyle donatılmış bir strateji oyunudur.

Android strateji oyunu içerisinde sürekli yeni katlar inşa ederek apartmanınınzı yeri altına doğru inşa ederek büyütüyorsunuz. Oyunda farklı olarak katlara yukarı doğru yapılmak yerine aşağı doğru devasa büyüklükteki binaları yapmak için görevler verilmektedir.

Doomsday Preppers Android oyunu içerisinde bina inşa ederken tam 140 adet daire ve yüzlerce ürün yerleştirmesi yapabilmek için görevler bulunuyor. Binalar içerisinde su deposu, atölye, güvenlik, barınak ve market gibi çeşitli binalar inşa ediyorsunuz. Bina inşat etme oyunu olan Doomsday Preppers oyununda stratejik hamleler en büyük göreviniz olacaktır.

    Benzer Programlar

  • Çilek Kız Dondurma Çilek Kız Dondurma
    ingilizceÜcretsiz
  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60
  • Doomsday Preppers HAKKINDA YORUM YAZIN