Microsoft Office for Mac

Microsoft Office for Mac

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2016
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu2.5 GB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiMac OS X 10.7/Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.5
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.5 GB)

Microft Office Word, Excel, Outlook ve PowerPoint Office Mac Paketi

Microsoft Office for Mac indir, Office Paketi yazılım hem Windows belgelerini hemde mac işletim sistemine ait belgeleri kolayca açabiliyor. Microsoft Office for Mac yepyeni metinler, sunumlar, tablolar hazırlayarak çalışmalarınızı profesyonelce sürdürebilirsiniz. Sitemizden ücretsiz indir-download edin.

Microft Office for (Mac)

Microft Office for

Mac işletim sisteminde hazırlanan herhangi bir belgeyi windows işletim sisteminde kolaylıkla açabiliyoruz. Microsoft üretiscisinin büyük bir özenle hazırladığı paket sayesinde milyonlarca kullanıcı sunumlarını ve metin belgelerini düzenleyebiliyor. Windows’da hazırladığınız belgeleri Mac işletim sisteminde açmak çok basit.Microsoft Office for (Mac) son sürümü ile metin ve sunum belgeleriniz kolaylıkla hazırlarsınız. Paket içerisinde mac word ,mac excel, mac powerpoint, mac outlook programlarının tümü bulunmaktadır.

Microft  Office for ile hazırlanan metin belgeleri ve sunumlar internette paylaşılabilmektedir. Bir çok kişinin ihtiyaç duyduğu yazılım olan ofis paketi her kullanıcının bilgisayarında bulunması gerekmektedir. Her sevide ki kullanıcıya hitap eden paket kullanıcılara çok büyük faydaları bulunmaktadır.

Microft  Office for Mac işletim sistemi uyumlu olan ofis programının 2016 sürümüne yükseltilmesiyle birlikte bulut koruma sistemide eklenmiştir. Bu sayede oluşturduğumuz dosyaları depolama yabilir güvenli yedekleme yapabilirsiniz. Bilgisayar en kapsamlı metin düzenleme ve sunum dosyaları oluşturmak için sunulan geniş kapsamlı özellikleriyle hizmet veren programı ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. Aşağıdaki ekran görüntüsü fotoğraflarını inceleyerek nasıl bir yapıda hizmet verdiğini görebilmeniz mümkündür.

Microft  Office for (Mac) Programı Ekran Görüntüsü

indir Microft Office for mac  Microft Office for (Mac)1

405 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Line Sohbet Line Sohbet
  TürkçeÜcretsiz10.57 MB
 • PureVPN Mac PureVPN Mac
  TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB
 • TeamViewer Mac TeamViewer Mac
  TürkçeÜcretsiz23.88 MB
 • Viber Mac Sohbet Viber Mac Sohbet
  TürkçeÜcretsiz29.61 MB
 • Microsoft Office for Mac HAKKINDA YORUM YAZIN