NTLite Dosya Yöneticisi

NTLite Dosya Yöneticisi

Versiyon/Sürüm1.1.0.3990
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.25 MB
ÜreticiNlitesoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Temmuz 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.25 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Dosya Yöneticisi ve Dosya Düzenleme Aracı

Windows kullanıcıları için tasarlanan programın tüm Win PC dosyalarını kolayca yönetmelerini kolaylaştıran programdır. Bilgisayar üzerinde bulunan dosyaları yönetmeniz her ne kadar kolay gibi gözüksede maksimum seviyede dosya kullanan kullanıcılar için tavsiye edilen ve popüler kullanılan yazılımlar arasında yer alıyor.

En İyi Dosya Yönetim Aracı

NTLite Windows Dosya Yönetici Programı ile birçok programı ve dosyanın yönetimi ile tüm yapmak istediklerinizi ücretsiz yazılım sayesinde yönetimi basitleştirebilirsiniz. Programın ana menüsünden resim yönetimi, tasarım, ekleme, kaldırma, düzenleme, silme, güncellemeler, dil paketleri ve gerekli tüm düzenlemeleri kolayca yapabilirsiniz. Bilgisayar diskinde kayıtlı karmakarışık dosya ve verileri düzenlemek ve yönetmeniz için kullanılabilecek ideal bir programdır.

Program ve dosyalarla başa çıkmanın en iyi yollarında birisi olan NTLite (dosya yöneticisi) programı ile yapmak istediklerinizi hızlı ve kolayca halledin. Bilgisayar üzerinde bulunan dosyalarınız ile yapmak istediklerinizi ve yapmak isteyipte yapamadıklarınızı artık istediğiniz ortamda ve istediğiniz zaman diliminde düzenleyin. NTLite indir yaparak download edip programın son sürüm güncel versiyonunu PC’nize yükleyip PC dosya yönetimi hakkında tüm detaylara ulaşın. Dosyalar üzerindeki tüm düzenlemeleri yapın. Piyasada bulunan en iyi dosya yöneticisi programı olduğunu belirtelim ve kolaylıklar diliyorum.

Programın Ekran Görüntüsü

262 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CDBurnerXP CDBurnerXP
  trÜcretsiz6 MB
 • Audio CD Burner Studio Audio CD Burner Studio
  enDeneme Sürümü2.7.MB
 • USB Show USB Show
  İngilizceÜcretsiz 1 MB
 • BurnAware Free indir BurnAware Free indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz9.43 MB
 • NTLite Dosya Yöneticisi HAKKINDA YORUM YAZIN