New Star Soccer (Mac)

New Star Soccer (Mac)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm5 1.12
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu41.16 MB
ÜreticiNew Star Games Ltd
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (41.16 MB) Mac indir

New Star Soccer Mac Futbolcu Yetiştirme oyunu

Futbolcu yetiştirme simülasyon oyunları arasında yer alan New Star Soccer oyunu mac kullanıcıları için tasarlanmış ve klasik bir futbol yetiştirme indir oyunlarından daha çok gelişmiş özellikler taşımakta yetiştirdiğiniz futbolcuları her alanda geliştirme fırsatı bulacağınız bir oyun olarak tasarlanmıştır. Genç yaştaki futbolcularınız kendi taktiklerinize göre  geliştirecek ve mücadeleye hazırlayacaksınız.

New Star Soccer Mac2

New Star Soccer (Mac)

New Star Soccer oyununda sadece futbolcu yetirştimekle kalmayıp çevre ile uyumunuz  takım uyumu ve diger teknik direktörler ile iyi geçinmeniz gibi durumlara göre mutlu olma durumuna göre maç performansına etki etiği bir oyun ile karşı karşıyasınız. Oyun sadece maç içini düşünmemiş maç öncesindeki durumlarınız hakkında da  bazı seçenekle sunmaktadır. Maça giderken otobüs veya uçakta hangi müziği dinleyeceğiniz nasıl motivasyon olduğunuz gibi durumlara bile seviyesini belirlemektedir.

Maç öncesi oyunda maça başladıktan sonra göstermiş olduğunuz performanslar dahilinde maç arasındaki antremanlar   bile dikkat edilmekte ve bu sayede maç içeriside daha iyi konsatre olma imkanı sunmaktadır.

New Star Soccer 5 mac oyunu en ince ayrıntıya varana kadar düşünülmüş başarılı bir oyun olarak sizlerin beğenisine sunulmuştur. Eğer sizlerde maç ve teknik adam işini seviyorsanız merakınız varsa bu oyunu kesinlikle  denemenizi tavsiye ediyoruz.

En iyi futbolcuları geliştirmek için kendi takımınızı kurup takımınızın tüm yönetimini ve taktiksel çalışmasını yapabileceğiniz oyunun içeriğini görebilmeniz adına ekran resimleri çekilerek hemen bilgi sahibi olabilmeniz için aşağıdaki fotoğraflara bakaran ön bilgi edinebilirsiniz.

New Star Soccer (Mac) Oyunu Ekran Görüntüsü

 

501 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Line Sohbet Line Sohbet
  TürkçeÜcretsiz10.57 MB
 • PureVPN Mac PureVPN Mac
  TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB
 • TeamViewer Mac TeamViewer Mac
  TürkçeÜcretsiz23.88 MB
 • Viber Mac Sohbet Viber Mac Sohbet
  TürkçeÜcretsiz29.61 MB
 • New Star Soccer (Mac) HAKKINDA YORUM YAZIN