Nero BurnLite

Nero BurnLite

Versiyon/Sürüm16.0.01700.9.1
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu31.22 MB
ÜreticiNero Inc.
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (31.22 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Nero Media Home CD/DVD Çekim ve Kopyalama Programı

Kayıt programları arasında en çok tercih edilen ve indirilen Nero Blu-ray teknolojisi ile çekim kalitesi ve güvenilirliği ile Dünya’da  kendisini kanıtlamış bir yazılımdır. Nero BurnLite 2016 ücretsiz versiyonu ile sizlerin kolaylıkla Cd ve Dvd çekim yapmanıza ve aynı şekilde kopyalama işlemleriniz yapmaya yarayan bir programdır.

Nero BurnLite 2016

Nero BurnLite

Nero BurnLite 2016 Veri Cd Dvd Çekme Programı sizlerin bilgisayarınıda bulunan bütün dosyalarınızı yedekleme,kopyalama işlerinizi çok kolay ve güvenilir bir şekilde  yapmaktadır.gelişen teknoloji ile bir çok özelliği içerisinde bulunan Nero BurnLite  önceki versiyonları olan Nero Lite ve Nero Media Home gibi kullanışlı ama daha çok özelliği sahiptir.

Yeni teknolojileri alt yapısında bulundurmasından dolayı işletim sistemi olarak  en düşük Windows XP SP3 ten başlayıp Vista veya Windows 7 olması gerekmektedir.

Bütün bilgisayarlarda Nero BurnLite  olması gereken programlar arasında yer almaktadır.

Veri Cd Dvd Çekme Programı Ekran Görüntüsü

Nero Media Home ile Fotoğraf, video, müzik ve diğer çeşitli dosyalarınızı en iyi şekilde yönetebilmeniz için ortam hazırlayan program sayesinde tüm dosyalarınızı kolayca ortam kütüphanesi sayesinde ulaşabilmek için programı ücretsiz kurulumunu gerçekleştirin. İçeriği hakkında yazılımın ana ekran menü görüntülerinde ne gibi hizmetler verdiğini görebilmeniz adına programın ekran fotoğraflarına bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

431 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Express Burn Express Burn
  enÜcretsiz0,86 MB
 • CDBurnerXP CDBurnerXP
  trÜcretsiz6 MB
 • Audio CD Burner Studio Audio CD Burner Studio
  enDeneme Sürümü2.7.MB
 • USB Show USB Show
  İngilizceÜcretsiz 1 MB
 • Nero BurnLite HAKKINDA YORUM YAZIN