Mozilla Thunderbird

Mozilla Thunderbird

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm45.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu33.2 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/2003 Server/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (33.2 MB)

Ücretsiz E- Posta Koruma Kolay Kullanma Programı

Mozilla Thunderbird eklentisi indir, Mozilla’nın geliştirmiş olduğu yeni sürümü sayesinde yepyeni özellikleriyle karşımıza çıkan posta istemcisi hızlı çalışabilme sistemiyle kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Mozilla Thunderbird performansının iyileştirilmesiyle yanı sıra gelen web uyumluluğu ve kullanım kolaylığıyla kullanıcılarına ücretsiz hizmet vermektedir.

Mozilla Thunderbird son sürüm

Mozilla Thunderbird

Mozilla Firefox tarayıcısının en çok sevilen özelliklerinde birtanesi olan yanyana sekme açma özelliği posta istemcisi yazılımına da getirilerek kullanım kolaylığı sağlanmıştır. Bir çok menunün yenilenmesiyle filtreleme sistemiyle hızlı aramalar yapabilecek dosyalarınız arşivleyebileceksiniz. Mozilla Thunderbird kurulum sihirbazıyla da kurulum yapabilmeniz çok basit bir hal kazanmıştır.

Mozilla Thunderbird Posta İstemcisi Özellikleri:

Filtreleme sistemiyle aramalarınız daha hızlı ve daha kolay,,
Gelen maillerinizi kişi isimlerine göre sıralayabilir ve yanyana sekmeler açarak işlerinizi daha kolay bir hal almasını sağlanabilir.
İstediğiniz verilere arama filtreleme ile daha kolay ulaşabilirsiniz. İnternet tarayıcıları arasında en çok tercih edilen eklentidir.

Gelen Postları Arşivleme de Kolaylık!!

Gelen verilerinizi silmek istemiyorsanız eğer arşivleme yaparak istediğiniz süre kadar saklayabilirsiniz herhangi bir sınırlama gerektirmez. Böylelikle de gelen kutunuzda postalarınızın birikmemesi sağlanabilir.

Sekme Özelliği

Firefox tarayıcısından esinlenerek oluşturulmuş olan çok iyi bildiğiniz yanyana sekmeler açabilme özelliği posta istemcisine’de eklenmiştir. Böylelikle gelen ve saklamış olduğunuz postalarınıza çok hızlı bir şekilde ulaşma olanağı sağlayabileceksiniz. E- Posta Programı sayesinde buda sizlere arşivde ve gelen kutusunda yer alan verilerinize tek tek girme gerekliliği olmadan işleminizi hızlı kolay bir şekilde halletmenizi sağlamaktadır.

Arama Sistemiyle Tamamlama İşlemi

Arama işlemi yaparken adres defteri bölümünde ki kısımdan tamamlama yapabilme geliştirilmiş ve bir çok e-postaya ulaşabilmeniz kolay bir hal kazanmıştır. Sevdiğiniz e-postalarınızı tek tek aramanıza gerek kalmaz ve anında ulaşmanız sağlanmaktadır.

Kurul Sihirbazı

Yeni açılan maiilerinizi mail servislerinden faydalanarak sisteme gelen yeni mailinizi eklemenizi sağlar ve sadece e-posta ve şifre girmeniz yeterli olacaktır. Sihirbazın gerçekleştirdiği işlev sizlerin yorulmadan maillerinizi yazılama kolay bir şekilde eklemeyi sağlamaktadır.

Araç Çubuğu Özellikleri

Global Search adıyla adlandırılan yani bir nevi arama çubuğu olan ve sil,gönder ve cevap ver butonları eklenmiştir. Bu alan sizlerin isteğiylede kişiselleştirilebilir isteğe göre ayarlamalar yapılabilir.

Akıllı Dosya Oluşturma Sistemi

Bu özellik sayesinde gelen maillerinizi tek bir dosyada birleştirmenizi sağlar lakin bunu özelliklerine göre yaparak sizlerin daha kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.

Posta Özetleyicisi

Mailinizde bulunan bütün hepsini seçip sizlere seçmiş olduğunuz bütün postaların kısa özetlerini göstererek daha çabuk bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Aktivitenin Sağlanması

Thunderbird ile sizin aranızdaki tüm işlemlerinizi kaydederek yönetim sistemini tek bir elde toplayarak dağınıklıktan kurtarır. E-posta hesaplarınız arasında bağlantıyı en iyi şekilde sağlar.

Gelen Kutunuzu Özelleştirin

Kullanıcılarınıa bir çok yeni arayüzleri ve eklentilerle kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeye çalışan şirket görümü değiştirmenizi sağlar. Kayıt tutabilme ve Ip üzerinden internete bağlıyken sesli görüşmeler yapabilmenizi sağlar. Bir arkadaşınızın veya kişi listenizde bulunan herkesin doğum günlerini takip edebilmenizi sağlar. Müzik dinleme olanağı da sağlayabilen yazılımın eşi benzeri olmayan bir e-posta olma özelliği taşımaktadır. Özgürce kendi zevkinize göre ayarlamalar yapabilirsiniz. www.indirson.com site ekibi sizlere keyifli dakikalar diler.

Mozilla Thunderbird Programı Ekran Görüntüsü

Programın ekran görüntüsü kurulum esnasında çekilip en iyi şekilde bilgi sahibi olabilmeniz için HD görüntü sağlanmıştır. Ön izleme yaparak programın içeriğini daha iyi görebilmeniz için ayarlanmıştır.

    Benzer Programlar

  • Chromium Chromium
    TürkçeÜcretsiz90.45 MB
  • Firefox Quantum Firefox Quantum
    İngilizceÜcretsiz