Movavi Video Editor

Movavi Video Editor

Versiyon/Sürüm9.4.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu87.68MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (87.68MB)

Movavi Video Windows Video Düzenleme Editörü

Movavi Video Editor indir, Video dosyalarını düzenleme programı ile eğer sizlerde videolarınız üzerinde oynamalar ayarlamalar yapmak istiyorsanız istediğiniz gibi video düzenlemenizi sağlayacak yazılımdır. Windows bilgisayarınıza kolayca yükleyip kurabilirsiniz. Videolarınızı artık istediğiniz gibi düzenlemek artık bu yazılım sayesinde çok basit bir hal alacaktır.

Ücretsiz hizmet veren yazılım kullanıcılarına sunduğu hizmetle ses getirmektedir. Bir kullanıcı tarafında kullanılan yazılım windows işletim sistemleriyle rahatlıkla çalışma faaliyeti gösterir. Artık Movavi Video Editor yazılımı sayesinde bilgisayarında videolarınızı farklı bölümlerini farklı parçalara ayırma yani kesme işlemi yapabileceksiniz. Videolar da ki boş alanları rahat bir şekilde ayarlayıp ölçeklendirebilirsiniz. Bozuk veya sevmediğiniz görüntüleri çıkartıp videolarınızı rahat bir şekilde izleyebilir izletebilirsiniz.

Video düzenleme yazılımın bir çok yararlanabileceğiniz özellikleri ile artı videolarınız daha iyi bir görüntüye sahip olacaktır. We kamerası özelliği ile videolar kaydetmenizi sağlayacak ayrıyeten video çekmenizi sağlarkende çektiğiniz videoları kaydetmenizi sağlar. Sadece video kaydetme işlemiyle kalmayıp ses kaydedebilme özelliği de mevcuttur. Yazılımın mikrofonunu açarak basit bir şekilde ses kaydetme işlevini sağlayacaktır.

Video Düzenleme Uygulaması Özellikleri

 • Video çekmenizi sağlar.
 • Çekmiş olduğunuz videoları kaydetme özelliği mevcuttur.
 • Videolarınız da bulunan gereksiz görüntüleri silmenizi sağlar.
 • Kırpma aracı ile gereksiz boş görüntüleri videolardan ayırmanızı sağlar.
 • Ses kaydedici özelliği vardır.
 • Videolarınızı bölümlere ayırmanızı sağlar.
 • Filtreleme özelliğiyle videolar üzerinde oynamalar yapabilirsiniz.
 • Yeni çektiğiniz videoları birleştirebilirsiniz.
 • Yepyeni efektler ekleyerek videoların farklı gözükmesini sağlayabilirsiniz.
 • Renklendirme işlemi yaparak videolarınızın farklı bir görüntüye sahip olur.

Artık sizlerde saymış olduğumuz bu özelliklerden ve Movavi Video Editor gibi bir çok video programını ücretsiz indirmek için  hemen www.indirson.com sitesinde yazılıma sahip olabilirsiniz. Böylelikle videolarınız üzerinde her türlü oynamaları yapabilirsiniz. Ekibimiz sizlere değerli zamanlar dilemektedir.

Not: Sıfırdan video yapmak kendi fotoğraflarınız birleştirerek en güzel videoları oluşturmak istiyorsanız Windows Live Movie Maker programını kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Sitemizden Movie Maker Programını bu linkten indirebilirsiniz.

Kullanım ve inceleme Videosu

Programı daha iyi kullanabilmek ve kurulum esnasında izleyeceğiniz adımları daha iyi yapabilmeniz için indirmeden itibaren tüm ayrıntıları sizler için video çekiminde anlatılmıştır. Çekimde programı içeriğinde yer alan menülere ufakta olsa göz atılıp görmeniz sağlanmıştır. Tüm kullanıcılarımıza güzel günlerde kullanmalarını dileriz.

Movavi Video Editor Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • TicToc Apk indir TicToc Apk indir
  TürkçeÜcretsiz52.1 MB
 • Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
  TürkçeÜcretsiz2.8 MB