Movie Maker

Movie Maker

Versiyon/SürümWindows Movie Maker 12
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu1.18 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.18 MB)

Windows Movie Maker Türkçe Video Düzenleme ve Film Oluşturma Programı

Windows movie maker indir, Windows Türkçe sürümü ile resim, fotoğaflarınızla video yapma ve video düzenleme işlemlerinizi movie maker indir işlemi yaparak film video haline getirmenizi sağlayan video programıdır. 2012 sürümü en beğenilen ve kullanışlı program olması sebebiye  halen en çok indirelen video programları arasında yer almaktadır. Aradan yıllara geçsede sürekli yepyeni özellikler ekleyerek kendini güncellemesi programı vazgeçilmez video ve film editörü haline getirmiştir.

Profesyonel Video Düzenlemeleri

Windows movie maker Türkçe video düzenleyici programı yeni başlayanlar için söylüyorum eğer profesyonel video düzenlemek ve film oluşturmak işlemleri yapacaksınız mutlaka programı indirip, Windows bilgisayarınıza kurarak işe başlayın. Microsoft’un muazzam denebilecek yazılımları arasında boy gösteren yılların eskitemediği kaliteli film editörüdür. Kendi filmlerinizi oluşturup farklı bir deneyim yaşayabilir ve videoların içeriklerinde yapılması gereken tüm ayarlamaları gerçekleştirir.

Movie Maker Kişisel Filmlerinizi Oluşturun

Windows Movie Maker windows 7 ve windows 10 uyumlu olarak çalışmaktadır. Elinizde bulunan tüm fotoğraf ve videoları içe aktar yaparak kendi filmlerinizi oluşturma fırsatı Windows movie maker 12 programındadır. Video düzenleme kısmında seçeneklerden kesme, hızlandırma, kırpma, kopyalama, yapıştır, yavaşlatma ve diğer tüm temel düzenlemeleri sunar. Bu sayede filmlerinizi daha hızlı ve kolay düzenleme imkanı vererek zamandan kazanabilirsiniz.

Ses Dosyalarını Videolara Ekleyin

Windows Movie Maker ile video ve filmlerin daha akıcı olabilmesi için kulağa hoş gelen sesleri mutlaka ekleme ihtiyacı duyarız. Bu nedenle insanların sıkılmadan filmlerimizi izlemesi için video seslerine çok önem veririz. Movie Maker üzerinden ses ekleme seçeneklerinden oluşturacağınız film ve videolar için sevdiğiniz herhangi bir müziği yada sesi ekleyin.

Online (Çevirim içi) Olarak Filmleri Paylaşın

Düzenlediğiniz videoları ve oluşturulan filmlerimizi arkadaş, aile ve iş çevresi arasında kolayca Web üzerinden online olarak paylaşma butonuda unutulmamıştır. Windows Movie Maker video ve film editörü emek harcamadan yaptığınız filmleri paylaşmanız için ücretsiz ortam oluşturmuştur.

Önemli Not: Film oluşturma programı yükleme sırasında Windows Movie Maker programına dahil olan birçok paket bulunmaktadır. Windows temel parçalar içerisinde yüklenmesini istemediğiniz programları seçerek yüklenmesini engellemeyi unutmayın. Windows Movie Maker 12 versiyonu ile videolarınızı düzenleme kesme kırpma bölme işlemleri yapabileceğiniz gibi Windows Movie Maker 12 indirerek bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları videoları birleştirme işlemi yaparak en iyi videolar oluşturabilirsiniz.

Movie Maker Özellikleri
Kolay paylaşım
Kolay video yapımı
Video titreşimlerini otomatik düzeltme
Ses şarkı ekleme
Farklı Efektler

Program Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Gimp indir Gimp indir
    TürkçeÜcretsiz17M
  • Fatih Kalem Akıllı Tahta Fatih Kalem Akıllı Tahta
    TürkçeÜcretsiz51.9 MB