Windows Movie Maker indir

Windows Movie Maker indir

Versiyon/SürümWindows Movie Maker 12
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu1.18 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi31 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.18 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Windows Movie Maker Türkçe Video Düzenleme ve Film Oluşturma Programı

Windows Live Movie Maker Türkçe sürümü Microsoft Windows’un eskimeyen sürekli güncellenen en iyi video düzenleyici ve film oluşturma programıdır. 2012 sürümü en beğenilen ve kullanışlı program olması sebebiye  halen en çok indirelen video programları arasında yer almaktadır. Aradan yıllara geçsede sürekli yepyeni özellikler ekleyerek kendini güncellemesi programı vazgeçilmez video ve film editörü haline getirmiştir.

Profesyonel Video Düzenlemeleri

Windows movie maker Türkçe Video düzenleyici programı yeni başlayanlar için söylüyorum eğer profesyonel video düzenlemek ve film oluşturmak işlemleri yapacaksınız mutlaka programı indirip Windows bilgisayarınıza kurarak işe başlayın. Microsoft’un muazzam denebilecek yazılımları arasında boy gösteren yılların eskitemediği kaliteli film editörüdür. Kendi filmlerinizi oluşturup farklı bir deneyim yaşayabilir ve videoların içeriklerinde yapılması gereken tüm ayarlamaları gerçekleştirir.

Kişisel Filmlerinizi Oluşturun

Windows Movie Maker windows 7 uyumlu olarak çalışmaktadır. Elinizde bulunan tüm fotoğraf ve videoları içe aktar yaparak kendi filmlerinizi oluşturma fırsatı Windows movie maker 12 programındadır. Video düzenleme kısmında seçeneklerden kesme, hızlandırma, kırpma, kopyalama, yapıştır, yavaşlatma ve diğer tüm temel düzenlemeleri sunar. Bu sayede filmlerinizi daha hızlı ve kolay düzenleme imkanı vererek zamandan kazanabilirsiniz.

Ses Dosyalarını Videolara Ekleyin

Windows Movie Maker ile video ve filmlerin daha akıcı olabilmesi için kulağa hoş gelen sesleri mutlaka ekleme ihtiyacı duyarız. Bu nedenle insanların sıkılmadan filmlerimizi izlemesi için video seslerine çok önem veririz. Movie Maker üzerinden ses ekleme seçeneklerinden oluşturacağınız film ve videolar için sevdiğiniz herhangi bir müziği yada sesi ekleyin.

Online (Çevirim içi) Olarak Filmleri Paylaşın

Düzenlediğiniz videoları ve oluşturulan filmlerimizi arkadaş, aile ve iş çevresi arasında kolayca Web üzerinden online olarak paylaşma butonuda unutulmamıştır. Windows Movie Maker video ve film editörü emek harcamadan yaptığınız filmleri paylaşmanız için ücretsiz ortam oluşturmuştur.

Önemli Not: Film Oluşturma Programı yükleme sırasında Windows Movie Maker programına dahil olan birçok paket bulunmaktadır. Windows temel parçalar içerisinde yüklenmesini istemediğiniz programları seçerek yüklenmesini engellemeyi unutmayın.

Program Ekran Görüntüsü

1970 kez indirildi

Benzer Programlar

 • ffDiaporama indir ffDiaporama indir
  İngilizceÜcretsiz39 MB
 • Windows Live Movie Maker Windows Live Movie Maker
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz131 MB
 • Microsoft Photo Story Microsoft Photo Story
  TürkçeÜcretsiz3 MB
 • ProShow Producer ProShow Producer
  İngilizceÜcretsiz50 MB
 • Windows Movie Maker indir HAKKINDA YORUM YAZIN