Messenger Reviver

Messenger Reviver

Versiyon/Sürüm2.1.0.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu503.5 KB
ÜreticiJonathan Kay
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (503.5 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Msn

Messanger kullanımına devam etme programı olan yazılım Windows Live Messenger yerini Skype’a bıraktıktan sonra bir çok kullanıcının canı sıkılmış buda MSN kullanma isteğini artırmıştır. Eğer sizler Messenger düşkünüyseniz MSN kullabilmenize olanak sağlayacak programı yükleyebilirsiniz. Messenger Reviver çok basit ve kullanışlı olan uygulamanın sağlamış olduğu avantajlar ise MSN’nin 2009 yılında süregelen bütün sürümlerini sorunsuz kullanmanıza olanak sağlar. Düzenlemeler ve ayarlamalar yaparak’da her daim sorunsuz çalışma aktivitesi sağlamaktadır.

Msn Kullanabilmemiz için yapılmış olan bu program eski bütün sürümlerini bilgisayarınızdan açabilmek için gerekli olan program çok işinize yarayacaktır.

Messenger Reviver indir

Messenger Reviver

Messenger Reviver download ettiğinizde bilgisayarınızda kurulu olan Messenger sürümlerini kaldırmak isteyecek olan Skype’a izin vermek ve otomatik kaldırma işlemine son verir. Yalnız Messenger kullanma geçici bir durumdur çünkü Mart ayının 2014 yılında Microsoft MSN sunucularına son vererek çalışmasını tamamen sonlandıracaktır.

Yükleme işlemine başladığınızda MSN yüklü olup olmadığı denetleyecek ve sizlere Skype tarafından kaldırıldığı bilgisini verecektir. Daha sonrasında hangi MSN sürümünü yüklemek istiyosanız listesini ekranınıza getirerek bilgi sahibi olmanızı sağlar ve istediğinizi yükleme özgürlüğü vermektedir. Evet açıkladığımız tüm bu aşamaları çok kolay bir şekilde geçeceksiniz sağlıklı bir şekilde kurabileceksiniz. İletişim programları hakkında bir çok programı sitemizden rahatlıkla indirebilirsiniz.

Not: Şunu da belirtmeden geçmeyelim değerli dostlarım. Messenger Reviver hiç bir zaman sizlerin Messenger ve sürümleri üzerinde herhangi bir değişiklik yapmaksızın çalışır yani eskiden hangi düzende hangi profilde kullanıyosanız aynen öyle kullanmanızı devam ettirir. www.indirson.com ekibi sizlere değerli vakitler diler.

Kurulum inceleme Videosu

Messenger Reviver Ekran Görüntüsü

396 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Curse Voice Curse Voice
  TürkçeÜcretsiz40 MB
 • Discord indir Discord indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz26.9 MB
 • Google Allo (iOS) Google Allo (iOS)
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz83 MB
 • Raidcall Raidcall
  enÜcretsiz5.28 MB
 • Messenger Reviver HAKKINDA YORUM YAZIN