MediaGet (Mac)

MediaGet (Mac)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.01.2668 (Mac)
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu28.56 MB
Üretici
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (28.56 MB) Mac indir Android indir

Film, Müzik, Program ve Oyun Torrentleri indirme Yazılımı

MediaGet (Mac) indir, İnternet ortamında en çok aranan oyun film müzik gibi dosyaları bulmak için kullanılan bir programdır. Ücretsiz MediaGet programın kullanıcı sayısı arttıkça içerisinde bulundurduğu arşiv genişmekte, güvenli bir ortamda aradığınız dosyaları indirebilirsiniz. Program kullanışlı basit bir arayüzüne sahiptir.

MediaGet1

MediaGet (Mac)

MediaGet ile indirdiğiniz dosyaları çevrimiçi bir şekilde çalıştırabilir, izleyip dinleyebilmektesiniz. Programın içerisinde kendine özel bir kütüphanesi bulunmaktadır.

Bu kütüphanede indirmiş olduğunuz dosyaları düzenleyebilir, güzel arşivler oluşturabilirsiniz. Gelimiş arama seçenekleri ile kolay hızlı dosya bulma özelliği ile MediaGet programını seveceksiniz. Sitemiz üzerinden macintosh işletim sistemleri için hazıranmış programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MediaGet (Mac) Programı Ekran Görüntüsü

En çok kullanıcıya hitap eden müzik ve diğer dosyaları indirme yöneticisi olan programın mac kullanıcılarının da kullanabilmesi için geliştirilmiştir. Müzik film oyun torrent programını download etmek ücretsiz olup Türkçe dil desteği sayesinde de basit bir kullanım sağlanmaktadır. Yazılımın içeriği hakkında ufak bilgilere erişmek istiyorsanız aşağıda ki fotoğrafları inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mediaget programının windows versiyonu için Mediaget konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB