ManyCam (Mac)

ManyCam (Mac)

Versiyon/Sürüm4.0.110
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu16.77 MB
Üretici
İşletim SistemiMac OS X 10.7/Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.5
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (16.77 MB)

ManyCam (Mac) Kamera Programı

Çok yönlü bir uygulama olan ManyCam indir, Mac cihazlar için ciddi bir gereksinim haline gelmiştir. Birçok farklı özelliği olan ve çeşitli uygulamaları içinde kapsayan görüntüsüyle çeşitli sayısız eylemi yapabilirsiniz. Kamera, photoshop uygulamaları ve uygulama içinde web kamerası olarak kullanılabilme özellikleri ile ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

ManyCam ile Yapabilecekleriniz

ManyCam ile sayısız video ve ses efektine internet üzerinden ulaşabilme imkânınız vardır. Ayrıca uygulama ile saçlar, gözler, yüz, arka plan değiştirilebilmektedir. Binlerce kişinin tercih edip kullandığı yazılım aynı zamanda anlık mesajlaşma programlarında da çalışabilen bir web kamerası özelliğindedir. Bu özelliği sayesinde mesajlaşma uygulamalarında istediğiniz videoyu web cam görüntüsü şeklinde kullanmanız mümkündür. Bu işlemi birden çok mesajlaşma uygulamasında kullanabilirsiniz. Bu özelliğine ek olarak videolarınıza çeşitli efektler ilave edebilirsiniz. Görüntülerin herhangi bir noktasında yazılar görünmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama sayesinde gerçek zamanlı ses efektleri de kullanılabilirsiniz. Kullanılacak efektleri kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

ManyCam Kullanabileceğiniz Mesajlaşma Uygulamaları

Mac Web Ses ve Video Efekt Programı ManyCam birçok anlık mesajlaşma uygulamasıyla birlikte kullanılabilir bir sanal web kamerası yazılımıdır. Mac Download ettiğinizde Skype, Camfrog, Windows Live Messenger uygulamanın destek verdiği sohbet programlarından bazılarıdır. Bunlara ilaveten daha birçok uygulama ile entegre şekilde kullanılabilir. Bu özelliği dışında bazı video sitelerine, sitelere program üstünden destek bulabilme imkânınız vardır. Bu video siteleri arasında Youtube da bulunmaktadır. Uygulamayı edinerek hangi uygulamalarla etkileşim içinde olabildiğini daha net bir şekilde görebilirsiniz.

ManyCam (Mac) Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB