Mac Video Downloader (Mac)

Mac Video Downloader (Mac)

Versiyon/Sürüm1.0
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu37.26 MB
Üretici
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (37.26 MB) Mac indir iOS indir

Video Downloader Video indirme Programı

Mac Video Downloader indir, Mac işletim sistemleri için üretilmiş video indirme programı internet üzerinde her türlü dosya uzantılarının indirmenize olanak sağlayan yazılım deneme sürümünü ücretsiz indiriyorsunuz. 1 aylık kullanım sonunda eğer yazılımdan memnun kaldıysanız makul bir fiyata yazılımı satın alabiliyorsunuz. .FLV uzantılı dosyaları pratik bir şekilde kolayca indirmeniz artık hiç de zor olmayacak.

Mac Video Downloader (Mac)

İnternet üzerinde bulunan filmleri, oyun linklerini ve daha bir çok benzeri uygulamaları indirmenizi kolaylaştıracak olan yazılım hem kullanışlı hemde basit arayüze sahiptir. Mac Video Downloader deneme sürüm süresi tam 14 gün sürmekte olup tam sürümünü 360 günlük paketini 60$ satın alabiliyorsunuz. www.indirson.com ekibi sizlere değerli zamanlar diler ve yazılım ile ilgili her türlü sorununuzda ekibimize bildirebilirsiniz.

Windows işletim sistemlerinde çalışmayan sadece MAC işletim sistemi için geliştirilmiştir. Mac Dosya indirme programı sürekli güncel olan yazılım ingilizce olup görsel tasarım menüsü de çok güzel bir arayüze sahiptir. Her seviyede ki kullanıcının kolay bir şekilde kullanabileceği bir uygulamadır. Video Downloader Kurulum gerçekleştikten sonra yazılım bilgisayarınız asla yormaz ve gereksiz dosyalar kayıt defterleri içermez.

Mac Video Downloader (Mac) Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB