Lords Mobile ios

Lords Mobile ios

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm361 MB
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.52
Üretici
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.52) iOS indir Android indir

Lords Mobile Strateji Tabanlı Mobil Oyun

Lords Mobile ios indir, Dünya genelinde online ios tabanlı iphone cihazlardan oynanan mobil strateji oyunudur. Lords Mobile iphone İmparatorluklarınızı geliştirip en iyisi siz olduğunu ispatlayana kadar rakiplerinizle savaştığınız taktiksel mobil oyun uygulaması.

Lords Mobile Nasıl Oynanır

Türkiye üzerinde oynanmak için ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle gelen Lords Mobile oyunu, kendi imparatorluklarımızı kurarak oyuna başlıyoruz. Düşmanlara karşı etkili bir savunma yapabilmek için birliklerimizi geliştiriyoruz.

Lords Mobile ios, gerçek zamanlı rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki en önemli etken strateji yeteneği güçlü olan oyuncular daima galip gelmeyi başarıyor. Lords Mobile iphone bir yandan imparatorluğumuzu geliştirmek için güç toplarken diğer yandan düşman baskınlarıyla mücadele ediyoruz.

Lords Mobile oyununun amacı saldırılara karşı imparatorluğunuzu en iyi şekilde koruyarak mücadele vermek. Her gün oyuna giriş yaparak birliğimizi geliştirmek. Kalenin surlarında zayıf noktaları belirleyerek güçlendirmemizdir. iOS iPhone üzerinde oynayabileceğiniz oyunu bedava sürümünü indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Asphalt 9 iphone Asphalt 9 iphone
    TürkçeÜcretsiz4.15
  • Muhteşem Sultan ios Muhteşem Sultan ios
    TürkçeÜcretsiz197.70 MB