Lords Mobile

Lords Mobile

Versiyon/Sürüm1.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu485 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Mobil Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Apk Versiyonu ile birlikte

Lords Mobile apk indir, Lords Mobile savaş oyunlarından zevk alanlara hitap eden donanımlı android uygulama savaş oyunudur. Lords Mobile özellikle gerçek zamanlı strateji oyunlarından keyif alanlardan biriyseniz yapmanız gereken ilk iş bu uygulamayı indirmek ve oyunun tadını çıkarmaktır.

Strateji geliştirme, savaş taktikleri üzerine kafa yorma, kendi ordunuzu kurup daha güçlü şekilde savunma yapma gibi konu başlıkları Lords Mobile apk uygulamasında heyecanla gerçeğe dönüştürülebilmektedir.

Lords Mobile Apk İndir

Lords Mobile Android uygulaması, android işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanmıştır. Bu oyun uygulamasını indirip kullanmak isterseniz yapmanız gereken mobil mağazanızda ismini bulmaktır. Sonrasında indir diyerek inmesini beklemelisiniz. Lords Mobile bu noktada özellikle cihazınıza güvenmelisiniz çünkü uygulama biraz ağırdır. Her cep telefonunda çalışma ihtimali biraz zayıf olduğu için daha çok tablet üzerinden oynanması önerilmektedir. Tabletinizde indirip kurduktan sonra oyuna kolayca başlayabilirsiniz.

Lords Mobile Android Apk Özellikler

Gerçek zamanlı strateji oyunu olan Lords Mobile apk, kahramanı olduğunuz savaşlara katılmanızı sağlamaktadır. Oyunda ister birebir isterseniz toplu olarak oynayabilirsiniz. Dünyanın pek çok noktasından katılımcı bulunan oyunda siz de iyi bir savaşçı olduğunuzu ispat edebilirsiniz. Yapmanız gereken rol yapma becerinizi geliştirmek, oyunda profesyonel stratejiye hazırlanmaktır.

Lords Mobile apk oyunda ister saldırı ister savunma modunda olabilirsiniz. Bu durumda kendinizi hangi kategoride geliştirmek isterseniz sorunsuz şekilde geliştirebilir, aradığınız heyecanı kolaylıkla yakalama şansı elde edersiniz. Binlerce kişi tarafından oynanan oyun kategorisi içinde en iyiler arasında yerini almaktadır.

    Benzer Programlar

  •  Modern Ops Ücretsiz Nişancı  Modern Ops Ücretsiz Nişancı
    TürkçeÜcretsiz402.6 MB
  • Last Day Rules Survival Last Day Rules Survival
    TürkçeÜcretsiz1.29 GB