LightShot

LightShot

Versiyon/Sürüm5.2.0.17
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.37 MB
ÜreticiSkillbrains
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi16 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.37 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Light Shot Ekran Görüntüsü Çekme

Günümüzün en popüler ekran görüntüsü yakalama araçları arasında yer alan program tamamen ücretsiz olması ile pek çok kullanıcı için oldukça cazip bir seçenektir. LightShot ile masaüstünde sadece belirli bir bölgenin fotoğrafının çekilebileceği gibi masaüstünün tamamının da fotoğrafının çekilebilmesi mümkündür. Ekran görüntüsü yakalama araçları içerisinde kullanıcı dostu ara yüzü ile ön plana çıkan programın Firefox ve Internet Explorer tarayıcıları için var olan eklentileri de tercih edilebilmektedir. Söz konusu internet tarayıcılarına programın eklentileri kurularak kolay kullanımı sağlanabilir.

LightShot Programının Özellikleri

LightShot  Screenshot Programı ile çekilen ekran görüntülerinin kopyalanabilmesi ve herhangi bir klasörün içerisine kaydedilebilmesi mümkün olmaktadır. Dileyen bilgisayar kullanıcıları program ile çektikleri resimleri online bir resim düzenleme programı içerisine atarak da üzerinde çalışmalarını sürdürebilirler. Program ile çekilen ve kaydedilen resimlerin ayrıca internette, sosyal medyada ya da mailler üzerinden paylaşılma imkanı bulunmaktadır. Programda çeşitli kısayol tuşları belirlenerek resim çekme işlemleri tek bir tuşlama ile halledilebilir. Hızlı bir ekran görüntüsü alma aracı olarak benzer resimleri bilgisayarda arama olanağı da sağlayan program oldukça güçlü bir editöre sahiptir.

LightShot Nasıl Kurulur?

Programın exe dosyası internet üzerinden indirildikten sonra bilgisayarın boş sanal disklerinden birisine kurulumu gerçekleştirilmekte ve akabinde program çalıştırılabilmektedir.

LightShot Nasıl Kullanılır?

Programın kullanımı çok kolay ve herkesin anlayabileceği şekildedir. Belirlenen tuşlar ile fotoğraflar yakalandıktan sonra düzenleme araçları ile üzerlerinde istenilen şekilde oynama yapılabilir.

132 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AZ Screen Recorder No Root AZ Screen Recorder No Root
  İngilizceÜcretsiz
 • D3DGear indir D3DGear indir
  İngilizceÜcretsiz31 MB
 • Super Webcam Recorder Super Webcam Recorder
  İngilizceÜcretsiz2.67 MB
 • Canlı Yayın Programı Open Broadcaster Canlı Yayın Programı Open Broadcaster
  enÜcretsiz8.0 Mb
 • LightShot HAKKINDA YORUM YAZIN