KMPlayer Mac

KMPlayer Mac

Versiyon/Sürüm0.1.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu55.00 MB
ÜreticiKMPlayer
İşletim SistemiMac
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi20 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (55.00 MB) Mac indir iOS indir

Mac Video İzleme Player Programı

KMPlayer Mac indir, mac bilgisayarlar ile uyumlu favori video oynatma izleme player programlarından biri olarak tercih edilmektedir. Mac işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanan ve uyumuyla oldukça kolaylık sağlayan KMPlayer, medya oynatıcılar listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. Masaüstü bilgisayarınızda ya da laptoplarınızda mac işletim sistemi varken video izleme, müzik dinleme sorunu yaşıyorsanız KMPlayer ile bu soruna çözüm bulabilirsiniz.

Kaliteli ve hızlı hizmet veren medya oynatma programına ihtiyacınız varsa KMPlayer ile bu istediğinizi kısa sürede karşılayabilirsiniz. İndirmeniz ve kurmanızın hemen arkasından aktif olarak video izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz.

KMPlayer

Medya oynatma video izleme programı olarak çok fazla talep gören Mac Windows KMPlayer, güçlü ve ücretsiz bir programdır. Muadillerine kıyasla ücretsiz hizmet vermesi birçok kişi için oldukça önemlidir. En iyi ücretsiz medya oynatma programları listesinde yer alan KMPlayer, basit bir medya oynatıcısından daha fazlasını sunmaktadır.

Özelleştirme avantajı bulunan program sayesinde kendinize uygun tüm ayarlamaları yapabilme şansınız bulunmaktadır. Dolayısıyla binlerce kişinin kendine özel medya oynatıcısının olmasını sağlamaktadır.

Türkçe dil desteğine sahip olduğu için Türkiye’de de bir hayli kullanılan program, kullanıcıları tarafından geçer not almaktadır.

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB
  • KMPlayer Mac HAKKINDA YORUM YAZIN