IZArc

IZArc

Versiyon/Sürüm4.2
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu3.7 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3.7 MB)

IZArc Profesyonel Dosya Sıkıştırma Programı

IZArc şıkıştırma programı indir, Ücretsiz bütün dosyaları güvenli bir şekilde sıkıştırma zip işlemi yaparak verilerin bilgisayarda daha az yer kaplamasını sağlar. Ücretsiz kolay kullanımı ve her türlü dosya formatı ile uyumlu bir biçimde çalışır.

Arşivleme Programı Özellikleri

IZArc AES şifreleme desteğine sahip olan uygulama bu sayede tüm verilerinizi şifrelemenizi sağlayıp güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı oluyor.*Küçük büyük her türlü dosyaları sıkıştırma görevini en iyi şekilde uygular. *İmaj dosyaları ile uyumlu çalışması örneğin: ISO,BIN,CDI, NRG gibi dosya desteği sayesinde imaj dosyalarıyla ne kadar uyumlu çalıştığını görebilirsiniz.* Sorunsuz büyük ve küçük dosya arşivlerinizi de kolaylıkla açabilmektedir.

IZArc Desteklediği Dosya Formatları

JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN,UUE, WAR, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO,C2D, CAB, CDI, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ,IMG, ISO, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ,BZ2, BZA,  GZA, HA,  TBZ, TGZ ve TZ gibi bir çok dosya formatı ile uyumlu bir şekilde çalışarak tüm verileri kolaylıkla arşivler.

Gelişmiş profesyonel seçenekleri sayesinde artık sizlerde saklamak istediğiniz verileri sorunsuz bir biçimde dosyalarınızı ücretsiz dosya sıkıştırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. IZArc Son sürümü ve kolay kullanımı arayüzü sayesinde her seviyede ki kullanıcı gönül rahatlığıyla kullanıyor. Türkçe dil paketi ile daha kolay bir kullanım sunmaktadır.

Dosya Sıkıştırma Nasıl Yapılır?

Değerli kullanıcılarımız windows üreticisinin en iyi programlar listesinde en üst sıralarda yerini almayı başarmıştır. Sıkıştırma programı sürükle bırak işlevi ile arşivlemek istenilen dosyalarınızı uygulamaya bırakarak kolayca arşivleme işlemi gerçekleşmektedir. Değerli kullanıcılarımıza iyi günlerde kullanmalarını dileriz.

En iyi dosya sıkıştırma programları arasında yer alan yazılımın birçok kullanıcı olup en son sürümü 4.2 sürümü ile yepyeni özellikleriyle sizlerle buluşuyor. Çoğumuzun bilgisayarında bulunması gereken en önemli programların başında gelmektedir. Yazılım hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için aşağıdaki ekran görüntülerini inceleyerek ön bilgi edinin.

IZArc Programı Kurulum Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Udf İndir Udf İndir
    TürkçeÜcretsiz541 Kb
  • Bandizip Bandizip
    Türkçe-ingilizceÜcretsiz4.69 MB