IZArc

IZArc

Versiyon/Sürüm4.2
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu3.7 MB
ÜreticiIZSoftware
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.7 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

IZArc Profesyonel Dosya Sıkıştırma Programı

Bütün dosyaları güvenli bir şekilde sıkıştırma işlemi yaparak verilerin bilgisayarda daha az yer kaplamasını sağlar. Ücretsiz kolay kullanımı ve her türlü dosya formatı ile uyumlu bir biçimde çalışır.

IZArc

Arşivleme Programı Özellikleri

IZArc AES şifreleme desteğine sahip olan uygulama bu sayede tüm verilerinizi şifrelemenizi sağlayıp güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı oluyor.*Küçük büyük her türlü dosyaları sıkıştırma görevini en iyi şekilde uygular. *İmaj dosyaları ile uyumlu çalışması örneğin: ISO,BIN,CDI, NRG gibi dosya desteği sayesinde imaj dosyalarıyla ne kadar uyumlu çalıştığını görebilirsiniz.* Sorunsuz büyük ve küçük dosya arşivlerinizi de kolaylıkla açabilmektedir.

IZArc Desteklediği Dosya Formatları

JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN,UUE, WAR, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO,C2D, CAB, CDI, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ,IMG, ISO, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ,BZ2, BZA,  GZA, HA,  TBZ, TGZ ve TZ gibi bir çok dosya formatı ile uyumlu bir şekilde çalışarak tüm verileri kolaylıkla arşivler.

Gelişmiş profesyonel seçenekleri sayesinde artık sizlerde saklamak istediğiniz verileri sorunsuz bir biçimde dosyalarınızı ücretsiz dosya sıkıştırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. IZArc Son sürümü ve kolay kullanımı arayüzü sayesinde her seviyede ki kullanıcı gönül rahatlığıyla kullanıyor. Türkçe dil paketi ile daha kolay bir kullanım sunmaktadır.

Dosya Sıkıştırma Nasıl Yapılır?

Değerli kullanıcılarımız windows üreticisinin en iyi programlar listesinde en üst sıralarda yerini almayı başarmıştır. Sıkıştırma programı sürükle bırak işlevi ile arşivlemek istenilen dosyalarınızı uygulamaya bırakarak kolayca arşivleme işlemi gerçekleşmektedir. Değerli kullanıcılarımıza iyi günlerde kullanmalarını dileriz.

En iyi dosya sıkıştırma programları arasında yer alan yazılımın birçok kullanıcı olup en son sürümü 4.2 sürümü ile yepyeni özellikleriyle sizlerle buluşuyor. Çoğumuzun bilgisayarında bulunması gereken en önemli programların başında gelmektedir. Yazılım hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için aşağıdaki ekran görüntülerini inceleyerek ön bilgi edinin.

IZArc Programı Kurulum Görüntüsü

262 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Bandizip (Türkçe) Bandizip (Türkçe)
  Türkçe-ingilizceÜcretsiz4.69 MB
 • WinZip WinZip
  İngilizceDeneme Sürümü132 MB
 • WinRAR WinRAR
  TürkçeÜcretsiz1.7 MB
 • 7-Zip 7-Zip
  TürkçeÜcretsiz1.1 MB
 • IZArc HAKKINDA YORUM YAZIN