iTools

iTools

Versiyon/Sürüm3.3.0.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.33 MB
ÜreticiThinksky
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi25 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.33 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

iTools iPad, iPhone ve iPod Touch Dosya Yöneticisi

iOS işletim sistemini kullanan bütün cihazların içierisindeki dosyaları kolay ve hızlı bir şekilde yönetmeye yarayan itools Türkçe program, iTools ile bilgisayarınız ve iPhone, iPad ve iPod Touch tarzı cihazları birbirine bağlayan bir araç olarakta kullanılmaktadır.

iTools Türkçe programı ile  iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızdaki dosyaları bilgisayarınıza aktarabildiğiniz gibi bilgisayarındaki dosyalarıda bu cihazlara yükeleme şansınız bulunmaktadır. Cihazlarınızın üzerindeki fotoğraf video ve bütün dosyalarınızı kolayca yönetebilir yer değişiklikleri yapabilir, bilgisayarınıza aktarma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Tüm iOS işletim sistemi cihazlarda sorunsuz olarak çalışan iTools Dosya Yönetim ve Senkronizasyon Programı başarılı bir aktarım ve yönetici programıdır.

Dosya Yöneticisi iTunes programının yapmış olduğu bütün işlevleri yapabilen progam senkronizasyon programlarına büyük bir rakip olmuş durumda ve gittikçe kendini geliştirerek pasta payını yükseltmektedir. Program dosya aktarma ve düzenlemenin yanında cihazlarınızda bulunan mesajlaı okuyabilme özelliğine de sahip gelişmiş özelikler ile sizlere hizmet veren programdır.

Mac işletim sistemlerine uyumlu akıllı telefonlar için üretilmiş dosya indirme yöneticisi sayesinde birçok dosyanızı program sayesinde yönetim işlemlerini gerçekleştirebilir ve tüm dosya indirmelerinde yardımcı yazılımdan faydalanabilirsiniz. Dosya aktarım transfer programı ekran görüntülerini inceleyerek nasıl bir görüntüye sahip olduğunu ve ne gibi hizmetler sağlandığını görebilirsiniz. iTools 2017 son sürümüyle gelişmiş güçlü özellikleriyle hizmet vermeye başlamıştır.

Not: iTools 2017 sürümü ile güncellenmiştir.

Programın Ekran Görüntüsü

413 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CDBurnerXP CDBurnerXP
  trÜcretsiz6 MB
 • Audio CD Burner Studio Audio CD Burner Studio
  enDeneme Sürümü2.7.MB
 • USB Show USB Show
  İngilizceÜcretsiz 1 MB
 • BurnAware Free indir BurnAware Free indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz9.43 MB
 • iTools HAKKINDA YORUM YAZIN