Internet Turbo

Internet Turbo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm5.4
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.2 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.2 MB)

internet Hızını Yükseltme Programı

Internet Turbo, internet hızlandırma programı sayesinde internet hızınızı mevcut hız kapasitesinden ik kat daha çok artıracak, Internet turbo indir programı kullananlar aradaki farkı direk hissettirecek ücretsiz bir programdır. Kullanmış olduğunuz internetten en iyi ve en hızlı bir şekilde hızlı sağlayacak olan programın son sürümünü sitemizden indirin. Artık internetten herhangi bir dosya indirirken çok hızlı bir şekilde indirmenizi sağlıcak.  İnterneti hızlandırma programı ile verilerin parçalanmasını önleyerek gerçek zamanlı olarak hızlı bir şekilde verim almanızı sağlar, internet ayarlarını otomatik olarak optimize ederek internetten indirilen dosyaların veri transfer hızını artırır ve İnternet Hızını Arttırmaya yarayan bir programdır.

İnternet hızlandırma yazılımın otomatik internet ayarlarını yapmasını önleyebilirsinizde. Kişinin isteğine göre ister ayarlamaları inter otomatik istersenizde manuel ayar moduna alabiliriz. Lan bağlantıları, kablosuz bağlantıları ve çevirmeli bağlantıları destekler.

Internet Turbo sayesinde artık daha hızlı bir internete sahip olabilirsiniz. www.indirson.com ekibi değerli kullanıcılarına keyifli zamanlarda kullanmasını diler. Artık sizlerde internet ve veri transfer hızınızın en iyi konumda olmasını istiyorsanız ücretsiz yazılıma hemen sahip olabilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde her seviyede ki kullanıcının sorunsuz bir şekilde faydalanabileceği programdır. en güncel versiyonunu  https://www.indirson.com/internet-turbo/ linkinden takip edebilirsiniz.

Programın Kurulum ve inceleme videosu

Internet Turbo en çok tercih edilen yavaş olan internet hızını artırma programlarından birisi olan yazılımın bilgisyarınıza sağlıklı şekilde yükleyebilmeniz için indirmeden itibaren tüm kurulumlarını görebileceğiniz video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Sadece nasıl kurulacağı hakkında değil programın içeriğinde hizmet veren butonların ne işe yaradığı hakkında da kısa görüntüyü izleyerek daha hızlı bilgi sahibi olabileceksiniz. Hızlandırıcı yazılım tüm bilgisayar sisteminde kurulu olmasında herhangi bir sorun görmüyoruz.

Önemli Not: Programı indirirken güvenlik hatası verecektir lakin bu güvenlik hatasını gelen ekranın sağ alt köşesinde bu uyarıyı yoksay diyerek indirme yapmanızda herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Internet Turbo Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • PatchCleaner PatchCleaner
    İngilizceÜcretsiz98.06 MB
  • WLAN Optimizer WLAN Optimizer
    İngilizceÜcretsiz572 KB