Simple Net Speed

Simple Net Speed

Versiyon/Sürüm1.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu601 KB
ÜreticiWebNG
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi1 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (601 KB)

Simple Net Speed Modem Testi ve İnternet Hızlandırma

Simple Net Speed indir, Kullandığınız internet bağlantısı üzerinde hız iyileştirmeleri ve hız test etme programıdır. Simple Net Speed sayesinde internette bağlantı hızını test eder ve en iyi hız seviyesine ulaştırmak için düzenlemeler yapar.

Sitelerde Daha Hızlı Gezinti

Simple Net Speed İnternet Hızlandırıcı Test Programı kullanılan internet bağlantısının hızını test eder ve hızlandırmak için düzenlemeler yapar. Bağlantı hızını en yüksek seviyelere çıkarıp internet hızından en iyi şekilde faydalanabilmek adına gerekli iyileştirmeler yapar. İnternet hızınızda mutlaka az yada çok oranda hızında değişmeler mutlaka göreceksiniz. Simple Net Speed modem test için tasarlanan yazılım modemin internet hızını artırır ve en iyi seviyeye çıkması için gerekli net ayarlamaları yapabilir.

Otomatik Modem Hız Ayarları

Net hızlandırıcı aracı modemin hız testini yapar ve gereken hız ayarlarını otomatik yapar. Tüm kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi adına kolay kullanılabilir menüleri ve bağlantı türüne göre belirlenecek hız ayarlamaları ile Simple Net Speed programı popülerliğini bu şekilde korumaktadır. İnternette özellikle sürekli dosya indirme yapan kullanıcılar için mutlaka denemeleri gereken internet aracı. Web sitelerinde daha hızlı gezinti ve daha hızlı dosya indirmek için modem testi yapıp gerekli hızlandırıcı düzenlemeleri için hemen indirin.

Simple Net Speed Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • PatchCleaner PatchCleaner
    İngilizceÜcretsiz98.06 MB
  • WLAN Optimizer WLAN Optimizer
    İngilizceÜcretsiz572 KB
  • Simple Net Speed HAKKINDA YORUM YAZIN