Pointstone Internet Accelerator

Pointstone Internet Accelerator

Versiyon/Sürüm2.02
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.55 MB
ÜreticiPointstone Software
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi2 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.55 MB)

İnternet ve Ağ Bağlantı Hızını Artırma Yazılımı

Pointstone Internet Accelerator indir, İnternet kullanımı son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. Gerek sosyal medya gerekse iş hayatı nedeniyle birçok kişi interneti kullanmaktadır. Ancak internet kullanımının da çeşitli sorunlar bulunmaktadır. En önemli sorun ise internet ağlarındaki hız problemidir. İşte tam da hız noktasında Pointstone Internet Accelerator yazılımı ile ağ bağlantı hızını arttırma imkânı sağlarsınız.

Pointstone Internet Accelerator Programının Özellikleri

Bilgisayarınızın internet hızı ile ilgili problem yaşıyorsanız Internet Accelerator yazılımı tam size göredir. Windows işletim sistemi olan tüm bilgisayarların kullanabileceği bir yazılımdır. İnternet yaygınlaşmadan evvel hızını arttırmak için farklı alternatifler bulunmamaktaydı. Ayrıca çok uzman olmadıktan sonra hız ayarlarını yapmak zordu. Eğer hız ayarları ile uğraşan kullanıcılar olursa bilgisayara zarar verebilmekteydi. Ancak kullanımın yaygınlaşması ile herkesin internet hızını arttıracak programlara ihtiyaç arttı. Talepler neticesinde hız ayarları için programlar ortaya çıktı. Ağ bağlantısı hızını arttırma için çok kullanılan programlardan birisidir. Program internet hızınızı otomatik olarak kolayca arttırmanıza imkân tanır.

Pointstone Internet Accelerator Programı Nasıl Kurulur?

Internet hızını artırma Programının kurulumu için Windows işletim sistemine sahip olmanız gereklidir. İnternet üzerinden ücretsiz indirme imkânı bulunmaktadır. Aynı zamanda kurulumu oldukça basittir. Gerekli yönergeleri takip ettiğiniz takdirde kurulum için hiçbir problemle karşılaşmazsınız.

Photostone Internet Accelerator Programı Nasıl Kullanılır?

Yazılımın kullanımı için herhangi bir çaba harcamanıza gerek yoktur. Kurulumdan sonra kendisi otomatik olarak internet hızınızı arttıracaktır.

    Benzer Programlar

  • PatchCleaner PatchCleaner
    İngilizceÜcretsiz98.06 MB
  • WLAN Optimizer WLAN Optimizer
    İngilizceÜcretsiz572 KB
  • Pointstone Internet Accelerator HAKKINDA YORUM YAZIN