WLAN Optimizer

WLAN Optimizer

Versiyon/Sürüm0.21
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu572 KB
ÜreticiMartin Majowski
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (572 KB)

WLAN Optimizer İnternet Bağlantısı Hızı Artırma Programı

WLAN Optimizer indir, online oyun oynarken, dosya indirme ve canlı yayın videoları yaparken kablosuz Wifi bağlantısı hızlandırma programıdır. Küçük boyutlu fakat oldukça işe yarar özellikleriyle internet bağlantılarında takılma sorunlarını gideriyor.

WLAN Optimizer Nasıl Kullanılır

Öncelikle programın Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemlerinde uyumlu çalışabildiğini belirtelim. Kablosuz Wifi bağlantınızın hızını artırmak için arkaplanda çalışan programları kapatır ve kablosuz wifi bağlantısı hızlandırma işlemini yapar. Özellikle oyun oynarken ve canlı video yayınları yapan kullanıcılar için oldukça işe yarayacak bir program. WLAN Optimizer ücretsiz indirebilir ve gerçekten faydalı olduğunu gördüğünüz vakit Windows başlatıldığında otomatik açılmasını sağlayabilirsiniz. Programın çalışmasını kapattıktan sonra Windows tamamen orjinal kablosuz bağlantı ayarlarına dönecektir.

Kablosuz Wifi Bağlantısı Hızlandırıcı ile video izlerken, internetten dosya indirme, online oyun ve canlı video yayınları sırasında meydana gelen internet yavaşlamalarını kökten çözüyor. WLAN Optimizer bilgisayarın sistem kaynaklarını olabildiğince az kullanır ve asla performansı etkilemez. Bilgisayarınızın sistemini ilk gün ki gibi temiz hale getirmek için sistem temizleme programları ile alakalı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • PatchCleaner PatchCleaner
    İngilizceÜcretsiz98.06 MB
  • Pointstone Internet Accelerator Pointstone Internet Accelerator
    İngilizceÜcretsiz1.55 MB
  • WLAN Optimizer HAKKINDA YORUM YAZIN