Internet Turbo

Internet Turbo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm6.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu918.12 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (918.12 MB)

İnternet Hızını Ayarlama Artırma Programı

Internet Turbo indir, İnterneti en hızlı bir şekilde kullanabilmek için internet hızlandırma artırma programıdır. Ücretsiz kullanabileceğiniz program Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Internet Turbo internet hızlandırıcı program internet hızınızı veri indirme hızını en iyi şekilde ayarlayarak sanal ortamda daha hızlı bir şekilde gezinmenizi sağlayacak. İnternet ağ ayarlarını optimize ederek internet verisinden en verimli bir şekilde yararlanma olanağı sunuyor.

Yazılımın çalışma ayarlarını ister otomatik ayarda isterseniz de manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Internet Turbo 2012 manuel olarak yazılımın ayarlarını yaptığımızda karışımıza şu seçenekler çıkıyor. xDSL,ISDN,Internet Turbo Lan-Kablo veya dial-up bağlantılarını desteklediğini göreceksiniz. Internet Turbo Lan programının bir diğer özelliği de eski ayarlarınızı yedekleyerek çalışma sisteminden memnun olmadığınız sürece eski kullandığınız ayarlara dönmenizi sağlıyor.

Internet Turbo 2012

download

Internet Turbo 2012 gerçek zamanlı kullanma olanağı sağlayan yazılım bilgisayarınızın çalışma perfonmansına herhangi bir etkisi yoktur. Aksini göreceksiniz internet hızınızın en yüksek seviyeye çıktığını internet sitelerine en hızlı bir şekilde girdiğini hissedeceksiniz. Yazılım diğer özelliği ile de ön plana çıkıyor internet düşmelerini en iyi şekilde önlemeye çalışarak sizlerin internette kopmadan işlem yapmanızı sağlıyor.

 İnternet Hızlandırma Programı Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • PatchCleaner PatchCleaner
  İngilizceÜcretsiz98.06 MB
 • WLAN Optimizer WLAN Optimizer
  İngilizceÜcretsiz572 KB
 • Internet Turbo HAKKINDA YORUM YAZIN  Internet Turbo Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. cevat dedi ki:

   çok faydalı bir program