PatchCleaner

PatchCleaner

Versiyon/Sürüm1.4.2.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu98.06 MB
Üreticihomedev
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi24 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz

Bilgisayar Sistem Temizleme Programı

PatchCleaner indir, sistem bakımı ve temizliği konusunda en çok tercih edilen programlar arasında yer almaktadır. Windows işletim sistemine sahip tüm cihazlar için uyumlu olan bu program, piyasanın en popüler programlarından biri kabul edilmektedir. Masaüstü bilgisayarınızda ya da laptoplarınızda optimizasyon programına ihtiyacınız olduğunda PatchCleaner programını indirmeli ve kurmalısınız.

Windows’ta installer dizisini temizlemek ve disk alanında boş yer yaratmak için kullanılan PatchCleaner, yardımcı programlardan bir tanesidir. Sizin için sistemi düzenleyen ve temizleme işlemini kendiliğinden yapan PatchCleaner programı bu açıdan oldukça kullanışlı bir programdır.

PatchCleaner 

Neredeyse her dosyanın arkasında birikinti bırakması bilgisayarda yer sıkıntısı yaşanmasına neden olmaktadır. Hem bilgisayar hızını azaltan hem de işletimde bazı alan sorunları doğmasına neden olan bu durum PatchCleaner programı sayesinde son bulabilmektedir. Bu optimizasyon programını indirdikten hemen sonra bilgisayarınızın çok daha hızlı ve verimli çalışabildiğini fark edersiniz.

Hard disk üzerinde yer açmaya yardımcı olan PatchCleaner ile 10 GB’a kadar ciddi boşlukların doğmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey programı indirip kurmaktır.

    Benzer Programlar

  • WLAN Optimizer WLAN Optimizer
    İngilizceÜcretsiz572 KB
  • Pointstone Internet Accelerator Pointstone Internet Accelerator
    İngilizceÜcretsiz1.55 MB
  • PatchCleaner HAKKINDA YORUM YAZIN