Imgburn

Imgburn

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu14.00 MB
ÜreticiLIGHTNING UK
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi8 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (14.00 MB)

Windows Cd Yazma Programı

Imgburn indir, cd dvd yazma programı olarak kullanılan disk yazma programıdır.Windows işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak hazırlanmıştır. Başarılı bir depolama programı olan Imgburn indirdikten hemen sonra kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Birçok programın aksine kullanıcıyı yormayan, özel bir çaba gerektirmeyen bu program aynı zamanda cihazda çok fazla yer de kaplamamaktadır. Bu avantajları, depolama alanına ihtiyaç duyan, güvenli bir depolama programı arayan kişiler tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.

Imgburn İndir Nedir?

Imgburn, imaj dosyaları yaratarak depolama hizmeti sunan programlardan bir tanesidir. Bunun yanında CD, DVD, HD DVD Bluray disklere yazdırma işlemi de görebilmektedir. Tamamıyla faydalı bir program olan Imgburn İndir, dosyalarınızı yedeklemeniz konusunda size yardımcı olmaktadır. Kısa süre içinde elinizdeki veriyi depolamanızı ve gelecek herhangi bir zarara karşı koruma altına almanızı mümkün kılmaktadır.

İmaj dosyalarını diske yazan bu özel program sayesinde gereksiz işlemlerden kurtularak dilediğiniz depolama işlemini başarabilirsiniz. Masaüstü bilgisayarlarınızda ve laptoplarınızda faydalı şekilde kullanabileceğiniz bir programdır.

Imgburn İndir Özellikleri

Imgburn İndir, disklerden imaj dosyası oluşturma görevinin yanı sıra dosya ve klasörleri diske yazma özelliğine de sahiptir. Diskleri kontrol ederek güvenli depolama hizmeti sunduğu bilinmektedir.

En iyi ücretsiz Windows programları listesinde yerini alan Imgburn İndir programı, kullanıcıların yüksek not verdiği programlardandır. Her ne kadar muadilleri olsa da kullanıcının pratik ve faydalı bulduğu bu program binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Free Opener Free Opener
    İngilizceÜcretsiz24.8 MB
  • Defraggler Defraggler
    TürkçeÜcretsiz6.1 Mb
  • Imgburn HAKKINDA YORUM YAZIN