HyperCam

HyperCam

Versiyon/Sürüm 2.28.01
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu5.08 KB
ÜreticiHyperionics Technology LLC
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.08 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

HyperCam Video Kaydetme Programı

Ekranda oynayan görüntüleri kaydetme görevini en iyi şekilde yapan HyperCam 3 4 son sürümünü indir işlemi yaparak hyperCam bilgisayar ekran üzerinde ki yaptığınız her işlemi video olarak kaydetme,ekran görüntüsü alma işlemini yapacaktır. Bu işlemi gerçekleştirirken kullanıcılarına ücretsiz hizmet verir. Bilgisayarınız ile artık video oluşturma işlemleriniz çok basit olacaktır. Günlük hayatımızın bir parçası olan bilgisayarlar artık her işlemi bilgisayar üzerinde artık gerçekleştirebilmekteyiz. Bilgisayar masaüstü kayıt etme programı ile herhangi bir oyundayken video çekmenizi veya bir programın nasıl kullanılacağına dair videolar hazırlayabilirsiniz. İş hayatınızın bir parçası olacak bu program bizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir.

HyperCam 1

HyperCam

Kimi zaman bir arkadaşımıza yardımcı olabilmek için bir programı nasıl kullanılacağına dair bilgiyi HyperCam programı sayesinde verebileceğiz. Yahut arkadaşınız oynadığı oyunda herhangi bir bölümü geçemedi mi hemen o bölümün nasıl geçildiğini anlatarak videomuzu oluşturup arkadaşımıza göndererek yardımcı olabiliyoruz. Masaüstü kayıt etme programı ekran üzerinde ki videoları en kaliteli bir şekilde çekme işlemini yaparken sizlerden herhangi bir ücret talep etmez. www.indirson.com sitesinden yazılımın son sürümünü ücretsiz bir şekilde download edebilirsiniz değerli kullanıcılar.

HyperCam Özellikleri

Kurulumu kolay ve güzel tasarlanmış arayüzü sayesinde her seviyede ki kullanıcının yazılımı sorunsuz kullanmasını sağlıyor. Ücretsiz masaüstü video kayıt etme programı ayrıca ekran üzerinde ki görüntüleri video haline getirirken bir çok video düzenleme seçenekleri sunmaktadır. Yazılım sayesinde videolar üzerine kısa metinler yazarak daha iyi bir anlatım sağlıcaksınız. Ekranda ki fare imlecinin gözükmemesini istiyorsanız bunu seçeneklerden ayarlar kısmından ayarlayabiliyorsunuz. Bu sayede daha verimli bir anlatım gerçekleştiriyorsunuz.

HyperCam yazılımı videolarınızı kaydetme konumunu da sizler  belirleyerek istediğiniz yere depolamanızı sağlıyor. Kısayol tuşları sayesinde yazılım daha verimli ve pratik bir şekilde faydalanabilirsiniz. Ekibimiz siz değerli kullanıcılarımıza değerli zamanlar diler.

HyperCam Kullanım ve inceleme Videosu

Programın Ekran Görüntüsü

525 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Nexshot Nexshot
  İngilizce44.16 MB
 • Screenpresso Screenpresso
  TürkçeÜcretsiz12.10 MB
 • AZ Screen Recorder No Root AZ Screen Recorder No Root
  İngilizceÜcretsiz
 • D3DGear indir D3DGear indir
  İngilizceÜcretsiz31 MB
 • HyperCam HAKKINDA YORUM YAZIN