HDDExpert

HDDExpert

Versiyon/Sürüm1.13.2
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.27 MB
ÜreticiKC Softwares
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.27 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Sabit Disk (Harddisk) tarama programı bilgisayar kullanımı, bakımı ve daha iyi performans sağlaması açısından özellikle daha önce hiç bilgisayar kullanma deneyimine sahip olmayan kullanıcıların bilgisayar sisteminin daha iyi çalışmasını sağlamaları açısından tasarlanmış programdır.

sabit

Hard disklerin gerekli istatistik oranlarını kolayca görmenizi sağlayan ve sabit disk taramasını ücretsiz yapan windows programıdır. Tüm kullanıcıların daha kolay bir şekilde kullanım aktivitesi gösterebilmesi açısında ara yüz teması basit ve anlaşılır şekilde tasarlanarak diskler üzerinde ki istastikleri ve bakım işlemlerini tamamlayabileceksiniz.

Kullandığınız sabit disklerin herhangi bir sorunla karşılaşması çökme gibi durumlarında meydana gelen tüm verilerinizin silindiğini göz önünde bulundurursak bu gibi kötü durumlara düşmenizi önlemek için HDDExpert programını download ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

HDDExpert Programı Nasıl Kullanılır?

Programın içerisinde yer alan “SMART” isimli butona basarak otomatik disk testi yapmasını sağlayabilir tüm dosyalarınız üzerinde gerekli testi yapıp tüm kullanıcıların anlayacağı formatlara dönüştürüp sorunları daha iyi anlamanızı sağlamaktadır. Bilgisayar deneyimi bulunmayan kullanıcılar için özellikle dizayn edilmiş şekilde hazırlanan yazılım sayesinde sabit disk (harddisk) tarama en ufak sorunları bulmanızı sağlar.

Sabit Disk Programının Genel Özellikleri

Program sadece sabit disklerin daha sağlıklı şekilde çalışma aktivitesinde bulunması için bakım işlerini bir kenara bırakıp diskinizi durumunu analiz ettikten sonra diskleriniz hakkında yapmanız gereken işlemleri sıralayarak tavsiyelerde bulunmaktadır. HDDExpert disk ve sabit disk bakım programının tavsiyeleri ise diskinizin ne gibi parçalara ihtiyacı olduğunu, disk üzerinde gerekli yedekleme işlemini yapıp yapmamanız durumunu ve diğer bakım işlemleri yaptıktan sonra tavsiyelerde bulunmaktadır.

Yazılımın ücretsiz, güvenlik düzeyi yüksek ve kolay kullanılabilir olması kullanıcılar açısında bir avantaj konumundadır. Sizlerde artık diskinizin sağlıklı bir şekilde çalışmasını istiyorsanız mutlaka programını indir yükle yapın. Ayrıca yazılımın bulduğu hatalar hakkında herhangi bir ön bilginiz olmazsa hemen google aramasından çıkan sorunları aratarak yapmanız gerekenleri ve gerekli tanımlamaları bulabilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

176 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Starburn Starburn
  TürkçeÜcretsiz15.97 MB
 • ISO2Disc indir ISO2Disc indir
  enÜcretsiz0.94 MB
 • HandBrake indir HandBrake indir
  enÜcretsiz10.00 MB
 • Express Burn Express Burn
  enÜcretsiz0,86 MB
 • HDDExpert HAKKINDA YORUM YAZIN