HandBrake

HandBrake

Versiyon/Sürüm1.0.7
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu10.00 MB
ÜreticiHandBrake Project
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (10.00 MB)

HandBrake Dvd Iso dosya dönüştürme Programı

HandBrake indir, kullananların vazgeçemediği; her geçen gün kullanıcı sayısını artıran bir dosya dönüştürme programıdır. Alanındaki en iyi ve en etkili uygulama olan HandBrake pek çok formatı desteklemektedir. Windows uygulaması olan HandBrake’i Windows XP, Vista, Windows’un 7, 8, 8.1 ve 10 sürümlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Program şuan için sadece Windows işletim sistemlerinde kullanıma uygundur.

HandBrake ile Neler Yapılır?

Alanının en iyi dönüştürme aracı HandBrake ile elinizdeki DVD disklerini, ISO dosyalarını başka formatlara dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda Blu-Ray disklerini dönüştürme ve dönüştürülen dosyayı kaydetme işlemini basitçe yapabilirsiniz. Uygulama ile dönüştürdüğünüz dosyada altyazı ve bölüm seçebilme imkanına da sahipsiniz. Görsellerden resim kesme işlemi de HandBrake ile yapılabilmektedir.

HandBrake’in Özellikleri

HandBrake kullanıcılara Türkçe dil desteği olmadan, İngilizce olarak sunulmaktadır. Program, diskleri bölümlere ayırarak ve altyazılarla birlikte çevirebilme imkanı sunar. HandBrake, aynı isimdeki üreticisi tarafından ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. HandBrake 9,6 MB’lık boyutuyla kolayca indirilebilir ve bilgisayarınızda yer kaplamaz.

HandBrake ile elinizdeki diskleri, MP4, Vorbis AC-3, AAC, DTS, MPEG-4, Theora, CoreAudio AAC formatlarına dönüştürebilirsiniz. Çevirmek istediğiniz diskin kopya koruması olmaması gerektiğini unutmamalısınız.

Uygulamanın en güzel tarafı, elinizdeki DVD ya da Blu-Ray diskinin dönüştürmesini yaparken boyutunu da düşürmesidir. 50 GB’lık bir diski, başka bir formata HandBrake ile dönüştürdüğünüzde elinizdeki dosya 1 GB’a kadar düşebilir. Uygulamanın tek kötü tarafı boyut hesaplamasının yapılamıyor olması.

    Benzer Programlar

  • Free Opener Free Opener
    İngilizceÜcretsiz24.8 MB
  • Defraggler Defraggler
    TürkçeÜcretsiz6.1 Mb
  • HandBrake HAKKINDA YORUM YAZIN