Google Allo (iOS)

Google Allo (iOS)

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu83 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS) iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (83 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Google Akıllı Mesajlaşma Uygulaması Google Allo

Akıllı yanıt verme ve mesajlaşma özelliği ile geleceğin en popüler ücretsiz iPhone mesajlaşma uygulamasıdır. Google üreticisinin yayınladığı WhatsApp benzeri en iyi mesajlaşma uygulamaları arasına girecek mesajlaşma programıdır.

iPhone (iOS) Mesajlaşma Uygulaması Allo

Google Allo (iOS) iPhone Akıllı Mesajlaşma Uygulaması sayesinde Google servisleriyle entegre edilmiş olup iPhone iOS ve android akıllı telefonlar için mesajlaşma uygulamasıdır. iOS 10 desteği ile birbirinde farklı akıllı mesajlaşma özelliklerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Telefon numaranızı Google Allo uygulamasına girip tıpkı WhatsApp mesajlaşma uygulamasına kayıt olduğunuz gibi kayıt olabilirsiniz. Piyasada bulunan sohbet uygulamalarında farklı olarak (akıllı mesajlaşma) özelliğiyle birbirinden farklı özellikler ile karşınıza çıkıyor.

Akıllı Yanıt Verme Seçenekleri

Uygulama ile diğer arkadaşlarınız ile konuşabilmeniz için rehberinizde bulunan arkadaşınızında Google Allo iOS indir uygulamasının akıllı cihazında yüklü bulunması gerekiyor. iPhone iOS desteğinide yayınlayan Google’ın sunduğu Google Allo ile çevirim dışı konuşma seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sohbet esnasında örneğin; arkadaşınız bir fotoğraf paylaştığında hemen Allo uygulamasında akıllı yanıt verme önerileri karşınıza çıkıyor.

Allo Gizlilik Modu Özelliği

Gerçek zamanlı anlık mesajlaşma servisi uçtan uca şifreleme ile mesajlarınızı, gelen mesaj bildirimlerini ve diğer paylaşımlarınız koruyor. Konuşmalarınızı dilerseniz hemen silmek için gizlilik modunu açarak mesajlarınızı kaydetme ve çevirim dışı sohbetlere katılabilirsiniz. Türkçe dil desteği ile Türkiye kullanıları için kolay kullanım için tasarlanmıştır. Uygulamada Google Asista’nıda kullanarak sohbet edebilirsiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

126 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Curse Voice Curse Voice
  TürkçeÜcretsiz40 MB
 • Discord indir Discord indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz26.9 MB
 • Raidcall Raidcall
  enÜcretsiz5.28 MB
 • VoipRaider VoipRaider
  enÜcretsiz6.37 MB
 • Google Allo (iOS) HAKKINDA YORUM YAZIN