Google Allo (iOS)

Google Allo (iOS)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu83 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS) iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (83 MB)

Google Akıllı Mesajlaşma Uygulaması Google Allo

Google Allo indir, Akıllı yanıt verme ve mesajlaşma özelliği ile geleceğin en popüler ücretsiz iPhone mesajlaşma uygulamasıdır. Google üreticisinin yayınladığı WhatsApp benzeri en iyi mesajlaşma uygulamaları arasına girecek mesajlaşma programıdır.

iPhone (iOS) Mesajlaşma Uygulaması Allo

Google Allo (iOS) iPhone Akıllı Mesajlaşma Uygulaması sayesinde Google servisleriyle entegre edilmiş olup iPhone iOS ve android akıllı telefonlar için mesajlaşma uygulamasıdır. iOS 10 desteği ile birbirinde farklı akıllı mesajlaşma özelliklerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Telefon numaranızı Google Allo uygulamasına girip tıpkı WhatsApp mesajlaşma uygulamasına kayıt olduğunuz gibi kayıt olabilirsiniz. Piyasada bulunan sohbet uygulamalarında farklı olarak (akıllı mesajlaşma) özelliğiyle birbirinden farklı özellikler ile karşınıza çıkıyor.

Akıllı Yanıt Verme Seçenekleri

Uygulama ile diğer arkadaşlarınız ile konuşabilmeniz için rehberinizde bulunan arkadaşınızında Google Allo iOS indir uygulamasının akıllı cihazında yüklü bulunması gerekiyor. iPhone iOS desteğinide yayınlayan Google’ın sunduğu Google Allo ile çevirim dışı konuşma seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sohbet esnasında örneğin; arkadaşınız bir fotoğraf paylaştığında hemen Allo uygulamasında akıllı yanıt verme önerileri karşınıza çıkıyor.

Allo Gizlilik Modu Özelliği

Gerçek zamanlı anlık mesajlaşma servisi uçtan uca şifreleme ile mesajlarınızı, gelen mesaj bildirimlerini ve diğer paylaşımlarınız koruyor. Konuşmalarınızı dilerseniz hemen silmek için gizlilik modunu açarak mesajlarınızı kaydetme ve çevirim dışı sohbetlere katılabilirsiniz. Türkçe dil desteği ile Türkiye kullanıları için kolay kullanım için tasarlanmıştır. Uygulamada Google Asista’nıda kullanarak sohbet edebilirsiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Foxmail Foxmail
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB
  • Line Line
    TürkçeÜcretsiz2.72 MB