Gom Cam indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu25.2 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (25.2 MB)

Gom Cam Ekran Oyun Kayıt Programı

Gom Cam indir, Yeni piyasaya çıkan ekran görüntüsü ve oyun kayıt programı olan Gom cam programı diğer ekran görüntüsü programlarına göre son sistem bütün kolaylıkları ile  sizlerin beğenisine sunulan bir programdır. Gom Player  video oynatıcı programın çıkartmış olduğu programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Windows pc kullanıcılarını düşünerek  tasarlanmış olan program özellikle oyun meraklılarının oynadıkları oyunları kayıt etme amaçlı olduğunu görebilmekteyiz. Oyun kayıt programı olarakta nitelendireceğimiz bu  programda dikkatimizi çeken  en öncellikli özellik olarak ekran kayıt videosu çekerken basit bir kullanıma sahip olduğunu görebilmekteyiz.

Gom Cam video kayıt programı hem webcamdaki görüntüleri hem ekranınızdaki  işlemleri kolaylıkla çekim yaparken  4x zoom a kadar yaklaştırma özelliğide bulunmaktadır. Türkçe dil desteği ile oyun oynarken oyun kayıt işlemini daha kolay bir şekilde yapma imkanı sunmaktadır. Gom Cam kullanıcıların işlem yaptıkarı sırada daha rahat kayıt işlemlerini yapabilmeleri için programın sol tarafında Screen tuşu ekrandaki görüntüyü kayıt etmekte, web cam tuşu ise webcam açık ise  webcam görüntü kayıt etmektedir.

Oyun ekran kayıt programı süre olarak en fazla 10 dklık bir süre çekim yapma imkanı tanımaktadır ve cpu kullanımı oldukça düşük  bir kullanıma sahiptir.

    Benzer Programlar

  • Camtasia Studio 10 Camtasia Studio 10
    TürkçeÜcretsiz378 MB
  • Nexshot Nexshot
    İngilizce44.16 MB