Free Screen To Video

Free Screen To Video

Versiyon/Sürüm2.0.0.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu4 MB
ÜreticiKoyote Soft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Free Screen To Video Ekran Videosu Kayıt Etme Programı

Free Screen To Video programı ile bilgisayarınızda bulunan ekran görüntüsünü ücretsiz kayıt ederek kolayca ekran videonuzu oluşturmanızı sağlıyor. Her türlü ekran görüntünüzün sadece belirlediğiniz kısmını çekiyor.

Free Screen To Video

Free Screen To Video

Free Screen To Video Özellikleri

*FLV,WMV,AVI ve SMF gibi dosya formatları ile video kaydı yapıyor. *Belirlenen ekran görüntüsünü çekeren istediğiniz sosyal medya ağında paylaşabiliyoruz. Free Screen To Video kolay kullanım arayüzü sayesinde her seviyeden kullanıcının kullanımına imkan tanıyor. *Mikrofon ses kayıt sistemiyle sesinizin kaydını sağlıyor.* Free Screen To Video yazılım sınırsız kullanım paketi ve ücretsiz hizmet veriyor.

Masaüstü Kayıt Programı gelişmiş sistemi sayesinde sunduğu özellikler bir çok kullanıcıya büyük fayda sağlıyor. SWF ve FLV dosyaları için herhangi bir ek bir kurulum gerektirmeden tüm video formatlarını destekliyor. Çektiğiniz videolar ile sunumlar veya bir uygulamanın oyunun tanıtımını anlatabiliyorsunuz. Masaüstü Kayıt ettiğiniz videoları AVI ve FLV  dosya formatı ile büyük sosyal medya ağlarında paylaşabiliyorsunuz.

Ücretisiz bilgisayarınız üzerinde yapmış olduğunuz işlemleri ekran görüntülerini video çekimi yapıp ve sevdiğiniz karenin ekran fotoğraflarını Free Screen To Video sayesinde  çekebiliyorsunuz. Yepyeni özgün videolar çekip sevdiklerinizle paylaşmanızı ve internet ortamından bulunan dosyaları indirme aktivitesi de sağlayan yazılım sağladığı üstün hizmetiyle kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlamıştır. Aşağıda yer alan HD ekran fotoğraflarına bakarak programın içeriğinde neler olduğunu ve ana ekran görüntüsü hakkında ön bilgi edinebilmenizi sağlamaktadır. Ekran Kayıt programları arasında en iyi programların hepsini bu kategorimizden bulabilirsiniz.

Free Screen To Video Programı Ekran Görüntüsü

243 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AZ Screen Recorder No Root AZ Screen Recorder No Root
  İngilizceÜcretsiz
 • D3DGear indir D3DGear indir
  İngilizceÜcretsiz31 MB
 • Super Webcam Recorder Super Webcam Recorder
  İngilizceÜcretsiz2.67 MB
 • Canlı Yayın Programı Open Broadcaster Canlı Yayın Programı Open Broadcaster
  enÜcretsiz8.0 Mb
 • Free Screen To Video HAKKINDA YORUM YAZIN