FrameQX Mac

FrameQX Mac

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretli
Dilen
Dosya Boyutu3.8 MB
Üretici
İşletim SistemiMac OS X 10.8
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.8 MB)

FrameQX Mac Videolara Efekt Ekleme Programı

FrameQX Mac indir, işletim sistemleri için geliştirilen eşi benzeri olmayan gelişmiş profesyonel özellikleriyle istediğiniz videoları düzenleyebilir yepyeni efektler ekleyebilirsiniz. Hazır video efektleri sayesinde hızlı pratik kolayca beğendiğiniz efektleri ekleyebilirsiniz.

FrameQX

FrameQX (Mac) Programın Kullanımı

Sevdiğiniz videolara yeni görünüm kazandırabilmek videolar yeni efekt ekliyoruz. Videolarınızın çook farklı bir görünüme bürünmesi için ekliceğinizi efekti seçip ön izleme modu ile önce izlememizi sağlıyor. Beğendiğiniz efektleri yada farklı efektleri üst üste ekleyerek oynamasını sağlayabilirsiniz.  EŞi benzeri bulunmayan FrameQX (Mac)  efekt programı her daim güncelliğini koruyarak hizmet veriyor.

Video Efekt Programı sayesinde birden fazla efekt ekleyip tüm kontrolleri yönetebilirsiniz. Belirlediğiniz efekti kaydedip sanal ortamda paylaşabilirsiniz. Her kullanıcının bilgisayarında bulunması gereken kolay kullanıma sahip yazılımdır.

Efekt Ekleme Programı Özellikleri

 • Küçük resimlere iki kere tıkladığımızda ön izlemeli olarak efektleri oynatıyor.
 • Tam 100 adet efekt seçebilme fonsiyonu mevcuttur.
 • Videolara basitçe efekt ekleyip kontorlleri yönetir.
 • Kombinasyon oluşturma ve kaydetme görevini üstlenir.

Bilgisayarda veya diğer kayıt cihazlarında yer alan videoları düzenleyip tüm ayarlarını en iyi şekilde gerçekleştirip en kaliteli görüntüleri yapmanıza yardımcı FrameQX programıdır. İçeriğinde yer alan farklı efekt ekleme yöntemiyle en iyi videoları oluşturabilirsiniz. Programın ana ekran ve diğer görüntülerine bakaran bilgi sahibi olabilmeniz için aşağıdaki fotoğrafları incelemenizde fayda var.

FrameQX (Mac) Programı Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Line Sohbet Line Sohbet
  TürkçeÜcretsiz10.57 MB
 • PureVPN Mac PureVPN Mac
  TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB