Folder2Iso

Folder2Iso

Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.67 MB
ÜreticiTrust Fm
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.67 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Folder2Iso ISO Dosyası Açma ve Oluşturma Programı

Iso, kelime anlamı olarak sanal disk sürücüsü demektir. Folder2Iso programın asıl amacı bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı CD ya da DVD haline getirmek amacıyla yapılmıştır. CD ya da DVD’lere bir dosya yüklendiği zaman başka bilgisayarlara açılma sorunu yaşanmaktadır. Eğer Folder2Iso programını yüklerseniz istediğiniz videoları, fotoğrafları ISO dosyası yani sanal disk sürücüsü haline getirebilirsiniz.

Folder2Iso Programının Özellikleri

İstediğiniz klasörü kolaylıkla dönüştürebileceğiniz Folder2Iso ISO dosyası oluşturma programı ile CD ve DVD’ye dosyalarınızı yazdırma imkânınız vardır. Gelişmiş bir arayüzü olan programın kullanımı seçenek sayısı fazla olsa da kolaydır. Herhangi bir yardım menüsü olmasa da seçeneklerin anlaşılır olması ile basitçe dosyalarınızı çevirebilirsiniz. Çevireceğiniz dosyaların boyutu işleminizin süresini etkileyecektir, eğer boyutu büyük dosyalarınız varsa işlem süreniz uzun olacaktır. Dosyalarınızda uzun süren işlemleriniz olursa dosya boyutunuzu dikkate almalısınız. Folder2Iso boyutu küçük olan dosyaları saniyeler içinde çevirecektir.

Folder2Iso Programı Nasıl Kurulur?

Kurulum için bilgisayarınızın Windows işletim sistemine sahip olması gereklidir. Folder2Iso programı Windows7 ve üzeri, WindowsXP, Windows Vista sürümlerini destekler.  İnternet üzerinden indirmeniz mümkündür.

Folder2Iso Programının Kullanımı?

Sanal Disk yazılım ile dönüştürmek istediğiniz programı seçiyorsunuz. Seçme işlemi için üst menüde bulunan Select Folder seçeneğini kullanabilirsiniz. Daha sonra aşağıdaki menüden Select Output seçeneğini kullanarak dönüşecek dosyayı kaydedeceğiniz yeri belirliyorsunuz. Adımlar yaptıktan sonra General Iso seçeneğini tıklayarak dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra CD’ye aktarmak için kalıp dosyası yazabilen bir program kullanmanız gereklidir. Bilgisayarlarınızda sanal sürücü oluşturmak için aternatif konumuzdanda faydalanabilirsiniz.

133 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CDBurnerXP CDBurnerXP
  trÜcretsiz6 MB
 • Audio CD Burner Studio Audio CD Burner Studio
  enDeneme Sürümü2.7.MB
 • USB Show USB Show
  İngilizceÜcretsiz 1 MB
 • BurnAware Free indir BurnAware Free indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz9.43 MB
 • Folder2Iso HAKKINDA YORUM YAZIN