FB Liker

FB Liker

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu0.07 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (0.07 MB) Android indir

Facebook Fotoğraf Paylaşma Beğeni Sayısı Yükletme

Facebook beğeni artırma uygulaması indir, FB Liker Facebook beğeni sayısını yüksetme, Android işletim sistemli cihazlar için tasarlanmış ücretsiz uygulamadır. Tablet ve telefonlardan Facebook profil bilgilerinizi girerek uygulamaya giriş yaptıktan sonra gönderilerinizin beğeni sayılarını artırabilirsiniz. Son zamanlarda Facebook gibi sosyal paylaşım uygulamalarında beğeni sayısı ya da gönderilerin ilgi görmüş olması fazlasıyla önemseniyor. Dolayısıyla bu Facebook beğeni artırma uygulaması bu anlamda oldukça faydalı.

FB Liker Özellikleri Nelerdir?

FB Liker, İngilizce olarak tasarlanmıştır ama dil desteği vardır. Uygulanın cihazınızda kapladığı alan yani boyutu 72 MB civarındadır. Mobil FB Liker uygulaması kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kullanmak isteyen Android işletim sistemli cihaza sahip kullanıcılar Play Store içerisinden uygulamaya ulaşıp veya bu konumuzdan hızlıca indirebilirler.

FB Liker Nasıl Kullanılır?

Android FB Liker uygulamasında en büyük sorun uygulamanın İngilizce olması ve dil desteğinin olmamasıydı ama artık uygulamayı Türkçe olarak kullanabilmek mümkün. İngilizce bilgisi olmayan kullanıcılar ilk etapta zorluk çekse de dil desteği ile sorun ortadan kalkmıştır. Basit bir kullanıma sahip uygulamayı bir kere öğrendiğinizde kolaylıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. İlk önce Play Store’ye giderek cihazınıza uygulamayı indirmelisiniz. Cihazda uygulamanın sembolünü gördüğünüzde dokunarak uygulamayı açabilirsiniz.

Giriş bilgilerinizi girdikten sonra karşınıza giriş başarılı mesajı çıkacaktır. Uygulama içinde resim, durum, URL seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Listelenenlerden birini tercih ederek beğeniyi başlat dediğinizde karşınıza beğeni işlemi başladı mesajını görebilirsiniz. Beğeni işlemi devam ederken çıkış yapmamalı, başka işlem yapmamalısınız. haa Facebook sosyal medya kullanıcısı değilseniz eğer Sitemizden Facebook Mobil uygulamasını hemen indirerek kayıt olabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Facebook Messenger Apk Facebook Messenger Apk
    TürkçeÜcretsiz41.02 MB
  • Messenger Lite Apk Messenger Lite Apk
    TürkçeÜcretsiz6.65 MB