Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir

Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir

Versiyon/Sürüm153
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu55.4 MB
ÜreticiFacebook
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi8 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Facebook Gaming Oyun Uygulama Platformu

Facebook Gaming indir, Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK oyunu; Facebook üzerinden dünyada yaygın olarak oynanan pek çok oyuna ulaşabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama içerisinde sizlere pek çok farklı seçenek sunulmaktadır. Bu seçenekler; sizleri oyuna dahil edip, tüm heyecanı yaşamanızı sağlayacak niteliktedir. Uygulamayı android cep telefonlarınıza ya da tabletlerinize indirerek, her zaman ve her yerde oyun oynama şansına erişebilirsiniz.

Facebook Gaming uygulamasında büyük oyun yayımcılarının videolarını izleyebileceğiniz, popüler olarak oynanan pek çok oyuna erişebileceğiniz ve bu oyunlarla alakalı oluşturulmuş olan gruplara aktif olarak dahil olabileceğiniz uygulamaya ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Bu erişim sayesinde tüm bu heyecana dahil olarak, facebook oyunlar içerisinde kendinize yer bulabilirsiniz. 

Geliştirici kendisini tamamen facebook üzerine ilgili uygulamlar üzerine yogunlaştırmıştır. Meta Platforms, Inc. geliştircinin  facebook ile ilgili ve diğer uygulamalarına göz atmak için Meta Platforms, Inc. adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Gaming Oyun Versiyonları

 • Facebook Gaming Android
 • Facebook Gaming ios Versiyonu

  Benzer Programlar

 • Workplace By Facebook indir Workplace By Facebook indir
  EnÜcretsiz
 • Facebook Business Suite indir Facebook Business Suite indir
  TürkçeÜcretsiz66.53 MB
 • Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir HAKKINDA YORUM YAZIN  Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Senaa121 dedi ki:

   Senaaa121