Facebook Messenger özellikleri

Facebook Messenger Apk indir, 100 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip Facebook Messenger uygulamasına bağlı mesajlaşma uygulamasıdır. Facebook hesabınızla bağlantılı olarak çalışan Facebook Messenger Apk ile Facebook üzerinden sizinle iletişim kurması mümkün olan arkadaşlarınız ya da yabancı kişiler size mesaj atabilir, sesli arama yapabilirler.

Facebook Messenger Apk Özellikleri

Facebook Messenger Apk üzerinden fotoğraf, mesaj paylaşımlarına ek olarak konum bilgisi de paylaşabilirsiniz. Arkadaş listenizdeki kişilerle internet bağlantısı sayesinde sesli ve görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Bu aramalarda operatörünüzün tarafından ücretlendirilmez sadece internet üzerinden harcama yapmış olursunuz.

Facebook Messenger ile grup sohbetleri de oluşturabilirsiniz. Grup sohbetinde olmasını istediğiniz kişileri ekleyebilir ya da dilerseniz sohbetten çıkabilirsiniz. Uygulama kullanımı hem Türkçe dil desteği olmasından hem arayüzün kullanıcı dostu olmasından dolayı oldukça kolaydır. Facebook Messenger üzerinden gelecek bildirimleri ve güvenlik ayarlamalarınızı da rahatlıkla yapabilirsiniz. Konuşma baloncukları sayesinde sohbetlerin yönetimini de zorluk çekmeden yapabilirsiniz.

Facebook Messenger Apk Nasıl İndirilir?

Facebook Messenger indirmek için Play Store uygulamasını kullanabilirsiniz. Arama bölümüne uygulama adını yazarak hemen indirme işlemine başlayabilirsiniz. Facebook apk Messenger giriş yaparak kullanabileceğiniz bir uygulamadır ama cihazınızda aktif bir Facebook hesabınız açıksa Messenger bağlantısı da kolaylıkla tamamlanacaktır. Facebook Messenger indirmeniz için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. İndirme ve giriş işlemleri tamamlandıktan sonra internet bağlantınız olduğu müddetçe sohbetlere katılabilirsiniz.

  Benzer Konular

 • Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir
  TürkçeÜcretsiz55.4 MB
 • Workplace By Facebook indir Workplace By Facebook indir
  EnÜcretsiz
 • Facebook Messenger özellikleri HAKKINDA YORUM YAZIN  Facebook Messenger özellikleri Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   Fecebook ve messenger izliyorum