Facebook Messenger Apk

Facebook Messenger Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/SürümSon Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu41.02 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi23 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (41.02 MB) Android indir APK indir

Facebook Messenger Apk Android Mobil Uygulaması

Facebook Messenger Apk indir, 100 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip Facebook uygulamasına bağlı mesajlaşma uygulamasıdır. Facebook hesabınızla bağlantılı olarak çalışan Facebook Messenger Apk ile Facebook üzerinden sizinle iletişim kurması mümkün olan arkadaşlarınız ya da yabancı kişiler size mesaj atabilir, sesli arama yapabilirler.

Facebook Messenger Apk Özellikleri

Facebook Messenger Apk üzerinden fotoğraf, mesaj paylaşımlarına ek olarak konum bilgisi de paylaşabilirsiniz. Arkadaş listenizdeki kişilerle internet bağlantısı sayesinde sesli ve görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Bu aramalarda operatörünüzün tarafından ücretlendirilmez sadece internet üzerinden harcama yapmış olursunuz.

Facebook Messenger ile grup sohbetleri de oluşturabilirsiniz. Grup sohbetinde olmasını istediğiniz kişileri ekleyebilir ya da dilerseniz sohbetten çıkabilirsiniz. Uygulama kullanımı hem Türkçe dil desteği olmasından hem arayüzün kullanıcı dostu olmasından dolayı oldukça kolaydır. Facebook Messenger üzerinden gelecek bildirimleri ve güvenlik ayarlamalarınızı da rahatlıkla yapabilirsiniz. Konuşma baloncukları sayesinde sohbetlerin yönetimini de zorluk çekmeden yapabilirsiniz.

Facebook Messenger Apk Nasıl İndirilir?

Facebook Messenger indirmek için Play Store uygulamasını kullanabilirsiniz. Arama bölümüne uygulama adını yazarak hemen indirme işlemine başlayabilirsiniz. Facebook Messenger giriş yaparak kullanabileceğiniz bir uygulamadır ama cihazınızda aktif bir Facebook hesabınız açıksa Messenger bağlantısı da kolaylıkla tamamlanacaktır. Facebook Messenger indirmeniz için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. İndirme ve giriş işlemleri tamamlandıktan sonra internet bağlantınız olduğu müddetçe sohbetlere katılabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Messenger Lite Apk Messenger Lite Apk
    TürkçeÜcretsiz6.65 MB
  • Facebook Local indir Facebook Local indir
    TürkçeÜcretsiz90.4 MB