Facebook Business Suite indir

Facebook Business Suite indir

Versiyon/Sürüm2.90
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu66.53 MB
ÜreticiFacebook
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Facebook Business Suite Sayfa Düzenleme Uygulaması

Facebook Business Suite indir, eski adıyla sayfa yöneticisi uygulaması olan Facebook Business Suite APK’yı indirip Facebook ve Instagram’da başarıya ulaş.

Facebook Business Suite, Facebook için özel olarak hazırlanmış yararlı uygulamalardan biridir. Facebook’ta yer alan sayfaları yönetmek için iyi bir uygulamaya ihtiyacınız olduğunda Facebook Sayfa Yöneticisi yardımınıza koşabilir.

Sayfalarda düzenleme yapmaktan, güncellemeye kadar birçok özelliği bulunan uygulama kullanıcılarını memnun bırakan özel bir uygulamadır. Cihazda çok fazla yer kaplamadığı için kolayca indirilip hemen aktif şekilde kullanıma açılır.

Facebook Business Suite Özellikler

Android uygulamalar arasında önemli bir yere sahip olan Facebook Sayfa Yöneticisi, yorumlara yanıt vermeye izin verir. Size yapılan yorumları gördükten sonra bir tıkla siz de yorum bırakabilirsiniz.

Sayfaya gelen özel mesajları da görmenize yardımcı olan uygulama, sohbet edebilme imkanı tanır. Sayfa yönetici uygulaması olarak hareketler bildirimi konusunda da başarılı hizmet verir.

Facebook Sayfa Yöneticisi Kullan

Sayfa Yöneticisi uygulamasını kullanmaya başladığınızda Facebook sayfanızla ilgili tüm istatistikleri inceleme fırsatı elde edersiniz. Beğeniler, yorumlar, etiketlemeler ve daha pek çoğunu istatistikler üzerinden takip edebilirsiniz.

Basit bir arayüzü olan uygulamanın indirilip kullanılması kolaydır. Birçok kişi tarafından en kullanılan uygulama Facebook kullanımını daha kolay hale getirir.

Facebook Business Suite APK’yı indir

Facebook Business Suite Apk indirip Android cihazlarda Facebook ve Instagram’da başarılı bir istatistiğe ulaşabilmek için gerekli araç gereçleri karşınıza çıkartmaktadır. Facebook Business Suite Apk‘yı indirmek ücretsizdir.

    Benzer Programlar

  • Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir
    TürkçeÜcretsiz55.4 MB
  • Workplace By Facebook indir Workplace By Facebook indir
    EnÜcretsiz
  • Facebook Business Suite indir HAKKINDA YORUM YAZIN