FaceTime (Mac)

FaceTime (Mac)

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretli
Dilen
Dosya Boyutu16.8 MB
ÜreticiApple
İşletim SistemiMac OS X 10.7/Mac OS X 10.6
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (16.8 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 4,00 .5)
Loading...

Görüntülü Sohbet Etme Programı

Apple cihazlarıyla uyumlu çalışan uygulama iPhone,iPod touch ve iPad 2 cihazlarına sahip olan kullanıcılar arasında FaceTime (Mac)  ücretsiz videolu mesajlaşma programıdır. Yazılım Mac işletim sistemine sahip cihazlar için vazgeçilmez yazılımlar arasında yerini almıştır.

1

FaceTime

720p çözünürlük kalitesi ile videolu görüşmelere olanak sağlayan cihaz iMac ve MacBook Pro bilgisayarlar da ücretsiz pratik hizmet sağlıyor. Arkadaşlarınız ile ve tüm sevdiklerinizle gerçek zamanlı mesajlaşmanızı sağlayan vazgeçilmez yazılımlar arasında.

FaceTime Profil Oluşturma Nasıl Yapılır?

Uygulamayı yükledikten sonra FaceTime uygulamasında en iyi profile sahip olabilmek ve profil ayarlarınızı en iyi şekilde ayarlama imkanı sunuyor. Profil ayarlarınızı kişi listesinde ki arkadaşlarınızın sizlere ulaşabilecek şekilde ayarlayarak ister cep telefonunuzu istersenizde bilgisayarınızı çaldırarak sizlere ulaşmanızı sağlayabilirsiniz. Eğer bunun olmasını istemiyorsanız da profili aramalara kapatarak hiç kimsenin size ulaşmasını önleyebilirsiniz.

Not: FaceTime mac uygulamadan yararlanabilmek için Apple ID yani Apple kullanıcı adına ihtiyacınız bulunmaktadır. Aksi halde uygulamayı kullanmanız devre dışı oluyor.

Ücretsiz Görüntülü Konuşma Mac işletim sistemini kullanan bilgisayar kullanıcılarının Facebook sosyal paylaşım sitesinin sunduğu görüntülü sohbet etme ayarlarını en iyi şekilde ayarlayarak paylaşım platformunun sunduğu özelliklerden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlamaktadır. FaceTime (Mac) sohbet programı ile sevdiklerinizle görüntülü sohbet etme ayarlarında sorun yaşadığınızda bu sorunu en iyi şekilde çözerek sizlerin daha iyi bir şekilde fayda görmesini sağlıyor. Programı ücretsiz son sürümünü hemen indirip kullanabilirsiniz. Eklentinin ekran görüntülerini aşağıdaki fotoğrafları inceleyerek gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz.

FaceTime (Mac) Uygulaması Ekran Görüntüsü

1715 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Android File Transfer (Mac) Android File Transfer (Mac)
  İngilizceÜcretsiz31.7 MB
 • ManyCam (Mac) ManyCam (Mac)
  ingilizceÜcretsiz16.77 MB
 • ChocoFlop (Mac) ChocoFlop (Mac)
  ingilizceÜcretsiz2.87 MB
 • Boot Camp Mac Boot Camp Mac
  ingilizceÜcretsiz199 MB
 • FaceTime (Mac) HAKKINDA YORUM YAZIN