FaceTime

FaceTime

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretli
Dilen
Dosya Boyutu16.8 MB
Üretici
İşletim SistemiMac OS X 10.7/Mac OS X 10.6
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (16.8 MB) Mac indir iOS indir

FaceTime Görüntülü Sohbet Etme Programı

FaceTime indir, Apple cihazlarıyla uyumlu çalışan uygulama mac, ios iPhone, iPod touch ve iPad 2 cihazlarına sahip kullanıcılar FaceTime (Mac) ücretsiz videolu mesajlaşma programıdır. Yazılım Mac işletim sistemine sahip cihazlar için vazgeçilmez yazılımlar arasında yerini almıştır.

1

FaceTime

720p çözünürlük kalitesi ile videolu görüşmelere olanak sağlayan cihaz iMac ve MacBook Pro bilgisayarlar da ücretsiz pratik hizmet sağlıyor. Arkadaşlarınız ile ve tüm sevdiklerinizle gerçek zamanlı mesajlaşmanızı sağlayan vazgeçilmez yazılımlar arasında.

FaceTime Profil Oluşturma Nasıl Yapılır?

Uygulamayı yükledikten sonra FaceTime uygulamasında en iyi profile sahip olabilmek ve profil ayarlarınızı en iyi şekilde ayarlama imkanı sunuyor. Profil ayarlarınızı kişi listesinde ki arkadaşlarınızın sizlere ulaşabilecek şekilde ayarlayarak ister cep telefonunuzu istersenizde bilgisayarınızı çaldırarak sizlere ulaşmanızı sağlayabilirsiniz. Eğer bunun olmasını istemiyorsanız da profili aramalara kapatarak hiç kimsenin size ulaşmasını önleyebilirsiniz.

Not: FaceTime mac uygulamadan yararlanabilmek için Apple ID yani Apple kullanıcı adına ihtiyacınız bulunmaktadır. Aksi halde uygulamayı kullanmanız devre dışı oluyor.

Ücretsiz görüntülü konuşma Mac işletim sistemini kullanan bilgisayar kullanıcılarının Facebook sosyal paylaşım sitesinin sunduğu görüntülü sohbet etme ayarlarını en iyi şekilde ayarlayarak paylaşım platformunun sunduğu özelliklerden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlamaktadır. FaceTime (Mac) sohbet programı ile sevdiklerinizle görüntülü sohbet etme ayarlarında sorun yaşadığınızda bu sorunu en iyi şekilde çözerek sizlerin daha iyi bir şekilde fayda görmesini sağlıyor. Programı ücretsiz son sürümünü hemen indirip kullanabilirsiniz. Eklentinin ekran görüntülerini aşağıdaki fotoğrafları inceleyerek gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz.

FaceTime (Mac) Uygulaması Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB