Facebook Messenger Apk

Facebook Messenger Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.3.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu46.60 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (46.60 MB)

Facebook Anlık Mesajlaşma Apk Uygulaması

Facebook Messenger Apk indir, çok popüler Facebook uygulamasına bağlı olarak geliştirilmiş mobil anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Facebook Messenger Apk, Facebook uygulamasına bağlı olarak çalıştığından Facebook uygulamasındaki kişilerinizde veya Facebook uygulaması üzerinden size ulaşabilmesine izin verdiğiniz kişilerle iletişim kurabilirsiniz. Facebook Messenger Apk ile ilk etapta sadece yazılı mesajlaşma yapılabilmekteydi ama artık uygulama ile dosya, görsel, video paylaşımları da yapılabilmektedir.

Facebook Messenger Apk Nasıl Kullanılır?

Android cihazınızda Facebook uygulamasını kullanıyorsanız; Facebook Messenger Apk uygulamasını da kullanabilirsiniz. Facebook uygulamasını indirdiğinizde cihazınıza anlık mesajlaşma uygulaması inmeyebilir. Mesajlaşma uygulamasını da cihazınıza ayriyeten indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı açabilirsiniz. Facebook mobil ile bağlantılı çalıştığından zaten kişileriniz ve eski mesajlarını görünecektir. Uygulama Türkçe dil desteğine sahip olduğundan kullanımı son derece kolaydır.

Facebook Messenger Apk Özellikleri

 • Android uygulama ile yazılı mesaj,resim, konum paylaşımı yapabilirsiniz. Böylece sohbet esnasında konum yollamak için başka uygulamaya geçmenize gerek kalmaz. İhtiyacınız olan her şey tek bir uygulama ile elinizin altındadır.
 • Uygulama ile sesli ve görüntülü arama yapmanız da mümkündür. Arkadaş listenizde olan kişilerle yapacağınız aramalar, internet paketinizden ücretlendirilmektedir.
 • Mesajlarda alıcı kısmına birden fazla isim ekleyerek grup sohbeti oluşturabilirsiniz. Grup sohbetlerinde detaylar rahat ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır.
 • Cihaz ekranında her bir konuşma bir baloncuk olarak kenarda yer alır. Böylece cihaz ekranını rahatça kullanabilir; diğer işlerinizi halledebilirsiniz.

Facebook Messenger android uygulama konumuz: Facebook Messenger

Facebook Messenger iphone uygulama konumuz: Facebook Messenger İphone

 

 

  Benzer Programlar

 • Facebook Local indir Facebook Local indir
  TürkçeÜcretsiz90.4 MB
 • Facebook Creator Facebook Creator
  TürkçeÜcretsiz454.8 MB
 • Help To Share Help To Share
  TürkçeÜcretsiz10.9 MB
 • FB Liker FB Liker
  İngilizceÜcretsiz0.07 MB
 • Facebook Messenger Apk HAKKINDA YORUM YAZIN