Facebook Messenger Apk

Facebook Messenger Apk

Versiyon/Sürüm2.3.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu46.60 MB
ÜreticiFacebook Uygulamaları
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi5 gün önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (46.60 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Facebook Anlık Mesajlaşma Apk Uygulaması

Facebook Messenger Apk indir, çok popüler Facebook uygulamasına bağlı olarak geliştirilmiş mobil anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Facebook Messenger Apk, Facebook uygulamasına bağlı olarak çalıştığından Facebook uygulamasındaki kişilerinizde veya Facebook uygulaması üzerinden size ulaşabilmesine izin verdiğiniz kişilerle iletişim kurabilirsiniz. Facebook Messenger Apk ile ilk etapta sadece yazılı mesajlaşma yapılabilmekteydi ama artık uygulama ile dosya, görsel, video paylaşımları da yapılabilmektedir.

Facebook Messenger Apk Nasıl Kullanılır?

Android cihazınızda Facebook uygulamasını kullanıyorsanız; Facebook Messenger Apk uygulamasını da kullanabilirsiniz. Facebook uygulamasını indirdiğinizde cihazınıza anlık mesajlaşma uygulaması inmeyebilir. Mesajlaşma uygulamasını da cihazınıza ayriyeten indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı açabilirsiniz. Facebook ile bağlantılı çalıştığından zaten kişileriniz ve eski mesajlarını görünecektir. Uygulama Türkçe dil desteğine sahip olduğundan kullanımı son derece kolaydır.

Facebook Messenger Apk Özellikleri

 • Android uygulama ile yazılı mesaj,resim, konum paylaşımı yapabilirsiniz. Böylece sohbet esnasında konum yollamak için başka uygulamaya geçmenize gerek kalmaz. İhtiyacınız olan her şey tek bir uygulama ile elinizin altındadır.
 • Uygulama ile sesli ve görüntülü arama yapmanız da mümkündür. Arkadaş listenizde olan kişilerle yapacağınız aramalar, internet paketinizden ücretlendirilmektedir.
 • Mesajlarda alıcı kısmına birden fazla isim ekleyerek grup sohbeti oluşturabilirsiniz. Grup sohbetlerinde detaylar rahat ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır.
 • Cihaz ekranında her bir konuşma bir baloncuk olarak kenarda yer alır. Böylece cihaz ekranını rahatça kullanabilir; diğer işlerinizi halledebilirsiniz.

 

4 kez indirildi

Benzer Programlar

 • FB Liker FB Liker
  İngilizceÜcretsiz0.07 MB
 • Facebook Analytics Facebook Analytics
  İngilizceÜcretsiz16 MB
 • Facebook Lite Apk Facebook Lite Apk
  İngilizceÜcretsiz1.10 MB
 • Facebook Password Remover Facebook Password Remover
  İngilizceÜcretsiz3.14 MB
 • Facebook Messenger Apk HAKKINDA YORUM YAZIN