Messenger

Messenger

Versiyon/Sürüm251.0.0.12
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu53.38 MB
ÜreticiFacebook Uygulamaları
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Ağustos 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Facebook Anlık Mesajlaşma Android mobil Messenger Apk Uygulaması

Messenger Apk indir, Messenger popüler Facebook uygulamasına bağlı olarak geliştirilmiş mobil anlık mesajlaşma apk uygulamasıdır. Facebook Messenger Apk, Facebook uygulamasına bağlı olarak çalıştığından Facebook uygulamasındaki kişilerinizde veya Facebook uygulaması üzerinden size ulaşabilmesine izin verdiğiniz kişilerle iletişim kurabilirsiniz. Facebook Messenger Apk ile ilk etapta sadece yazılı mesajlaşma yapılabilmekteydi ama artık uygulama ile dosya, görsel, video paylaşımları da yapılabilmektedir.

Facebook Messenger Apk Nasıl Kullanılır?

Android cihazınızda Facebook uygulamasını kullanıyorsanız; Facebook Messenger Apk uygulamasını da kullanabilirsiniz. Facebook uygulamasını indirdiğinizde cihazınıza anlık mesajlaşma uygulaması inmeyebilir. Mesajlaşma uygulamasını da cihazınıza ayriyeten indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı açabilirsiniz. Facebook mobil ile bağlantılı çalıştığından zaten kişileriniz ve eski mesajlarını görünecektir. Uygulama Türkçe dil desteğine sahip olduğundan kullanımı son derece kolaydır.

Facebook Messenger Apk Özellikleri

 • Android uygulama ile yazılı mesaj,resim, konum paylaşımı yapabilirsiniz. Böylece sohbet esnasında konum yollamak için başka uygulamaya geçmenize gerek kalmaz. İhtiyacınız olan her şey tek bir uygulama ile elinizin altındadır.
 • Uygulama ile sesli ve görüntülü arama yapmanız da mümkündür. Arkadaş listenizde olan kişilerle yapacağınız aramalar, internet paketinizden ücretlendirilmektedir.
 • Mesajlarda alıcı kısmına birden fazla isim ekleyerek grup sohbeti oluşturabilirsiniz. Grup sohbetlerinde detaylar rahat ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır.
 • Cihaz ekranında her bir konuşma bir baloncuk olarak kenarda yer alır. Böylece cihaz ekranını rahatça kullanabilir; diğer işlerinizi halledebilirsiniz.

Facebook Messenger android uygulama konumuz: Facebook Messenger

Facebook Messenger iphone uygulama konumuz: Facebook Messenger İphone

  Benzer Programlar

 • Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir
  TürkçeÜcretsiz55.4 MB
 • Workplace By Facebook indir Workplace By Facebook indir
  EnÜcretsiz
 • Messenger HAKKINDA YORUM YAZIN